Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

РАЙОННИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
ВИХОВНА РОБОТА
ПАНОРАМА МАЙСТЕРНОСТІ -2018
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Державна підсумкова атестація випускників 4-х, 9-х, 11-х класів
УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2019
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
ВІДКРИТІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
Закон України "Про освіту"
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА-2018
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Звіти та аналіз виконання.
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
ПСИХОЛОГО-МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

    Новини
    Новини навчальних закладів
    Навчальні заклади в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея
    Запитайте!

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiiv4ruo@ukr.net

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Навчальні заклади району - на карті міста

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Український центр оцінювання якості освіти

Офіційний веб-портал Київської міської влади


1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | >>Всього: 284

23/06/2018  |  Нова українська школа. Стан готовності.
22 червня в гімназії № 179 відбулася спільна нарада директорів закладів загальної середньої освіти та їх заступників з навчально-виховної роботи (початкова школа) за участі працівників Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, районного управління освіти, районного науково-методичного центру. Начальник управління освіти Галина Полторак доповіла присутнім про стан готовності освітян Голосіївського району до впровадження нового Державного стандарту загальної середньої освіти.

докладніше...

22/06/2018  |  Цікавий відпочинок у пришкільних таборах. "Піратська вечірка".
Що може бути краще за тепле сонечко, щебетання пташок та літніх канікул?! У таборі відпочинку «Сонячний» на базі школи І-ІІІ ступенів № 186 Голосіївського району відбулася захоплююча гра "Піратська вечірка «На абордаж!». Захід розпочався захоплюючим квестом. Він проходив у формі командного змагання, що сприяло розвитку в дітей спритності, швидкості, кмітливості та навичок орієнтування.

докладніше...

22/06/2018  |  День творчості в таборі відпочинку з денним перебуванням «Салют» на базі гімназії № 59 імені О.М.Бойченка
У таборі відпочинку «Салют» з денним перебуванням дітей пройшов незабутній День творчості, під час якого відбувся фестиваль талантів. Яскраві діти-зірочки проявили свої творчі здібності у танцях, виразному читанні, піснях, інсценізованих казках та легендах. Після фестивалю учнів чекав тренінг на розвиток креативності англійською мовою.

докладніше...

19/06/2018  |  Підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році у Голосіївському районі
Зовнішнє незалежне оцінювання в Голосіївському районі розпочалося цьогоріч 22 травня тестуванням з математики в школах №№ 130 і 132. Управлінням освіти було вжито ряд заходів з метою створення належних умов для проведення ЗНО.

докладніше...

18/06/2018  |  Виїзний навчально-практичний семінар керівників закладів освіти Голосіївського району
15 - 16 червня управління освіти спільно з районною організацією профспілки провели виїзний навчально-практичний семінар для керівників закладів освіти на території Волинської та Рівненської областей. Учасники семінару відвідали міста Луцьк, Дубно та визначні пам"ятки української історії і державності, зокрема: Замок Люберта, одне із семи чудес України, Історико-культурний заповідник, замок-фортецю князів Острозьких, Заславських, Любомирських в Дубно , Тараканівський форт - пам"ятку архітектури і фортифікаційних споруд ХІХ століття та ін. У перервах між екскурсіями були обговорені актуальні питання формування єдиного культурно-освітнього середовища для формування ціннісних орієнтирів учнівської молоді, підготовки до нового навчального року та створення сучасного освітнього середовища Нової української школи.

докладніше...

14/06/2018  |  Триває навчання керівників і педагогічних працівників, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році
З 13 червня розпочалося навчання заступників директорів , які відповідають за роботу початкової школи в закладах загальної середньої освіти, з метою підвищення професійної компетентності щодо реалізації Державного стандарту початкової освіти. До підвищення кваліфікації будуть залучені також учителі іноземних мов та асистенти вчителів інклюзивних класів. Пропонуємо ознайомитися з наказом управління освіти від 12.06.2018 № 177 "Про підвищення кваліфікації заступників директорів з навчально-виховної роботи, вчителів початкових класів, асистентів вчителів інклюзивних класів, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н.р."

докладніше...

13/06/2018  |  Завершення основної сесії ЗНО-2018
13 червня цього року завершується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання проведенням тестування з хімії. В Голосіївському районі міста Києва працює один пункт зовнішнього незалежного оцінювання (14 аудиторій) на базі ліцею № 227 імені М.М. Громова. До проведення тестування залучено 35 педагогічних працівників з чотирьох закладів загальної середньої освіти району. Із 205 зареєстрованих учасників зовнішнього незалежного оцінювання з’явилося 170 осіб, що становить 82,9 %. З різних причин відсутні на ЗНО 35 (17,1%) учасників. За процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання стежить один громадський спостерігач.

докладніше...

12/06/2018  |  Звітування керівників закладів освіти Голосіївського району перед представниками педагогічних колективів та батьківської громадськості
12 червня 2018 року продовжилися випробування директорів закладів дошкільної та загальної середньої району, з якимми планується переукладення контрактів у 2018 році. Публічні звіти - презентації проходили в гімназії № 179. Представники громадськості і педагоги мали можливість задати питаня та висловити свою думку щодо діяльності керівників, що звітували. Звіти-презентації оцінювала комісія районного управління освіти під головуванням начальника РУО Полторак Г.М. У роботі комісії взяли участь також відповідальн працівники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, фацівці районного управління освіти, представники районної профспілкової організації і асоціації керівників закладів освіти міста Києва. Про хід звітування розповідає фоторепортаж.

докладніше...

11/06/2018  |  Зовнішнє незалежне оцінювання з фізики
11 червня поточного року проводиться тестування з фізики – восьмого предмету зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. В Голосіївському районі міста Києва в цей день працює один пункт зовнішнього незалежного оцінювання (16 аудиторій) на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов № 130 імені Данте Алігʼєрі. До проведення тестування залучено 39 педагогічних працівників з семи закладів загальної середньої освіти району. Із 240 зареєстрованих учасників зовнішнього незалежного оцінювання з’явилося 206 осіб, що становить 85,8 %. З різних причин відсутні на ЗНО 34 (14,2 %) учасники. За процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання стежить один громадський спостерігач.

докладніше...

10/06/2018  |  Тестування директорів закладів освіти Голосіївського району
7 і 8 червня 2018 року згідно з наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 25.05.2018 № 235-к та відповідного наказу управління освіти Голосіївського району від30.05.2018 №162 "Про організацію та проведення перевірки професійних компетентностей керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти району, з яким планується переукладення контрактів у 2018 році" керівники закладів дошкільної і загальної середньої освіти пройшли комп"ютерне онлайн тестування , яке проходило у гімназії № 179 зі встановленим прямим відеозв"язком і спостереженням із Освітньої агенції міста Києва. Учасників тестування привітали Старостенко Г.В., заступник Київського міського голови та Фіданян О.Г., директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

докладніше...
    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ районуІнноватика в сучасній освіті

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2018 рік

© 2018. Інформаційна підтримка IT-SOURCE