Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

РАЙОННИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
ВИХОВНА РОБОТА
ПАНОРАМА МАЙСТЕРНОСТІ -2017
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Державна підсумкова атестація випускників 4-х, 9-х, 11-х класів
УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2018
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
ВІДКРИТІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
Закон України "Про освіту"
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА-2017
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Звіти та аналіз виконання.
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
ПСИХОЛОГО-МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

    Новини
    Новини навчальних закладів
    Навчальні заклади в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея
    Запитайте!

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiiv4ruo@ukr.net

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Навчальні заклади району - на карті міста

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Український центр оцінювання якості освіти

Офіційний веб-портал Київської міської влади


1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | >>Всього: 252

12/12/2017  |  Все про ПРОБНЕ ЗНО
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до закладів вищої освіти. Мета пробного ЗНО – ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

докладніше...

11/12/2017  |   XVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
17 грудня 2017 року о 10-00 годині в Київському університеті імені Бориса Грінченка, за адресою: вулиця Маршала Тимошенка, 13-Б, відбудеться ІІІ ( міський) етап конкурсу. Надаємо список учнів закладів загальної середньої освіти району, включених у заявку. Наказ управління освіти про підсумки районного етапу конкурсу розміщено в розділі "Офіційні документи".

докладніше...

10/12/2017  |  Районні олімпіади з інформаційних технологій та трудового навчання (обслуговуюча прація)
Сьогодні в спеціалізованій школі № 269 і школі І-ІІІ ступенів № 286 пройшла районна олімпіада з інформаційних технологій , у якій взяли участь 63 учні та в школі І-ІІІ ступенів № 286 - з трудового навчання (обслуговуюча праця), в якій взяли участь 12 дівчат. Аддміністрацією та педагогічними колективами були створені належні умови для проведення олімпіад. Висловлюємо вдячність колегам усіх закладів освіти району, які сприяли проеведенню олімпіад, супроводжували дітей та працювали в складі журі. З попередніми результатами і матеріалами олімпіад можна ознайомитися в розділі "Олімпіади", підрозділ "ІІ (районний) етап..." Фоторепортаж додається.

докладніше...

09/12/2017  |  Тривають районні олімпіади
Сьогодні в Голосіївському районі пройшли 3 олімпіади, а саме, в СШ № 15 - з англійської мови, в якій взяли участь 242 учня, в ліцеї "Голосіївський" № 241 - з трудового навчання (технічні види праці) , у якій взяли участь 23 учні та з комп"ютерної анімації, в якій брали участь 13 учнів. Адміністрацією і педагогічними колективами закладів освіти були створені належні умови для проведення олімпіад. Висловлюємо вдячність усім колегам, які сьогодні організовували олімпіади, а також супроводжували учнів та працювали у складі журі. З попередніми результатами і матеріалами олімпіад можна ознайомитися в розділі "Олімпіади", підрозділ "ІІ (районний) етап..." Пропонуємо також переглянути фоторепортаж про хід олімпіад.

докладніше...

08/12/2017  |  Міська учнівська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Права людини у Криму: наслідки окупації»
07 грудня 2017 року в актовій залі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №165 Голосіївського району міста Києва відбулася Міська учнівська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО «Права людини у Криму: наслідки окупації», присвячена Міжнародному Дню захисту прав людини. Метою конференції було підвищення обізнаності молодого покоління щодо ситуації з дотримання прав людини у Криму, виховання пріоритету загальнолюдських цінностей, активної життєвої позиції та вміння захищати свої права цивілізованим шляхом.

докладніше...

07/12/2017  |  Семінар-практикум для директорів закладів загальної середньої освіти
Семінар пройшов 06 грудня в СШ № 85 . Обговорювалися питання щодо забезпечення відкритості та інформаційної прозорості діяльності закладів освіти, функціонування веб-сайтів та інших інформаційних ресурсів закладів освіти. З цією інформацією виступила начальник управління освіти Полторак Г.М. Кадрова служба управління освіти висвітлила питання щодо особливостей і новацій в роботі з кадрами, які передбачен новим Законом України "Про освіту". Керівники закладів освіти отримали методичні рекомендації, нормативно-правову базу і зразки оформлення документів. Директор СШ № 85 Федунова Т.М. поділилася враженнями від зустрічі директорів у Міністерстві освіти і науки України, яка відбулася 05 грудня, де обговорювалися проект закону України "Про загальну середню освіту" та відповідні підзаконні акти.

докладніше...

06/12/2017  |  Районна олімпіада з фізичної культури
Сьогодні в школі І-ІІІ ступнеів № 286 пройшла районна олімпіада з фізкультури, в якій узяли участь учні 11-х класів ( 1 юнак, 1 дівчина) із таких закладів загальної середньої освіти : №№ 15, 21, 33, 36, 37, 59, 85, 92, 110, 116, 122, 165, 179, 220, 227, 241, 269, 286, 319. Урочисте відкриття олімпіади було присвячене Дню Збройних Сил України. Адміністрацією і педагогічним колективом 286-ї школи були створені належні умови для проведення олімпіади і роботи суддівської колегії (журі). Управління освіти висловлює подяку адміністрації і педагогам тих закладів освіти, які взяли участь в олімпіаді, супроводжували учнів, брали участь в роботі журі та сприяли проведенню олімпіади . Пропонуємо фоторепортаж про проведення олімпіади. Усі матеріали про підсумки олімпіади розміщені в документі, що додається, а також у розділі "Олімпіади", підрозділ "ІІ (районний) етап..."

докладніше...

05/12/2017  |  Засідання науково-методичної ради РНМЦ
05 грудня відбулося планове засідання науково-методичної ради районного науково-методичного центру управління освіти. На порядку денному був розгляд власних методичних розробок педагогічних працівників закладів освіти Голосіївського району. Всього розглянуто 18 розробок. Рішення науково-методичної ради щодо схвалення цих розробок найближчим часом буде оприлюднено в розділах "Районний науково-методичний центр" та "Атестація педагогічних працівників". Список педагогів, чиї розробки розглядалися, опубліковано в презентації, що додається.

докладніше...

04/12/2017  |  Розпочався Всеукраїнський тиждень права
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. №579-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права» з 04 грудня поточного року розпочинається тиждень права. Впродовж тижня у закладах освіти району будуть проведені відповідні заходи на правову тематику. Пропонуємо розмістити на шпальтах освітянських видань, офіційних сайтах управління освіти і закладів освіти інформацію про проведену роботу. Надаємо план заходів управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації до Всеукраїнського тижня права.

докладніше...

04/12/2017  |  XVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
04 грудня в гімназії № 179 відбувся ІІ (районний) етап конкурсу, в якому взяли участь 108 учнів 3-4-х класів і 226 учнів 5-11-х класів. Пропонуємо ознайомитися з попередніми результатами учасників конкурсу за протоколами журі, а також з конкурсними завданнями і відповідями до них. Висловлюємо вдячність адміністрації і педагогічному колективу гімназії № 179 за створення належних умов для проведення конкурсу та роботи журі, а також колегам з інших закладів освіти району, які супроводжували учнів та взяли участь у роботі журі. Подання заяв на апеляцію - по 08 грудня 2017 р.

докладніше...
    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Державна бібліотека України для юнацтва

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Сучасні заклади освіти

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2017 рік

© 2011. Інформаційна підтримка IT-SOURCE