Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
Методичні рекомендації
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Позашкільна освіта і виховання
Досвід роботи
Очищення влади
Державна підсумкова атестація
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
Шкільна бібліотека
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Відкритість і прозорість
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти


25/02/2021  |  150-річчя від дня народження Лесі Українки!
Детальніше …Сором мовчки гинути й страждати, Як маєм у руках хоч заржавілий меч… Ці слова належать Лесі Українці, яку називають геніальною дочкою українського народу, красою і гордістю нації, духовним вождем української інтелігенції. Вона народилася 25 лютого 1871 року в Новограді-Волинському під ім’ям Лариса Косач. 150-річчя від дня народження Лесі Українки в нашому ліцеї відзначили наступними заходами: - оформили фотозони «Лісова пісня» та «150-річчя Лесі Українки» - декламували вірші Лесі Українки; - виготовляли лепбуки до 150-річчя Лесі Українки - організували акцію-флешмоб "Образи Лесиного таланту"
докладніше...

15/02/2021  |  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав!
Детальніше 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В ліцеї був проведений урок-реквієм: «Мій біль – Афганістан». Під час заходу учні ознайомилися з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули документальні відеофрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг у Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.
докладніше...

29/01/2021  |  День пам'яті героїв Крут!
Детальніше Щорічно 29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами, яка для українського народу стала символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Учні 10-Б класу підготували інформаційний вісник «Крути – бій за майбутнє». Також між учнями 10-х класів ліцею відбувся брейн-ринг "Історичні події Української революції 1917-1921 років".
докладніше...

22/01/2021  |  День Соборності України
Детальніше 22 січня 2021 року до Дня Соборності України відбувся круглий стіл «Значення соборності України у наш час» у форматі відеоконференцій на платформі Zoom. Під час круглого столу учні старших класів висловлювали свої думки щодо даного питання. Також згадували іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. — прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР. Акт Соборності надав завершеної форми самостійній українській державі.
докладніше...

14/12/2020  |  ПАМ'ЯТІ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС
Детальніше 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди в 5-Б класі пройшов урок-реквієм «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС: трагедія, подвиг, пам’ять», присвячений людям, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Діти дізналися про трагедію на Чорнобильській атомній станції та переглянули документальний відеоролик присвячений подвигу пожежників, які першими приборкували полум’я на ЧАЕС.
докладніше...

09/12/2020  |  Всеукраїнський тиждень права!
Детальніше 9 грудня 2020 року в рамках Всеукраїнського тижня права з метою формування в учнів правової культури громадянина України, що насамперед передбачає свідоме ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою, закріплених у Конституції України, глибокої поваги до законів і правил людського співіснування, готовності дотримуватися й виконувати закріплені в них вимоги, що виражають волю та інтереси народу, в нашому ліцеї відбувся правовий брейн-ринг між учнями 9-х класів «Найрозумніший правознавець». Під час брейн-рингу учні продемонстрували свої знання з правознавства аж в 5 конкурсах, проявили кмітливість, толерантність до суперників. Перемогу отримала команда 9-Б класу; тільки на 2 бали відстали від них учні 9-В класу. А третє місце посіла команда 9-А класу. Одна із норм законодавства говорить: «Незнання закону не звільняє від відповідальності». Сподіваємось, що знання дозволить уникнути ситуацій, пов’язаних з порушенням певних норм права.
докладніше...
    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Facebook сторінки шкіл

Сучасні заклади освіти

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2020 рік

© 2021. Інформаційна підтримка IT-SOURCE