Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ПОЛОЖЕННЯ ПРО УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ
РАЙОННИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
ВИХОВНА РОБОТА
ПАНОРАМА МАЙСТЕРНОСТІ -2020
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Державна підсумкова атестація випускників 4-х, 9-х, 11-х класів
УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2020
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
ВІДКРИТІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА-2020
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Звіти та аналіз виконання.
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

    Новини
    Новини навчальних закладів
    Навчальні заклади в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея
    Запитайте!

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiiv4ruo@ukr.net

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти


1-10 | 11-17 | >>Всього: 17

02/04/2020  |  Дистанційне навчання
Детальніше У 1-4 класах виконання навчальних планів освітніх програм здійснюється шляхом використання наступних форм дистанційного навчання: E-mail листування учителя, учнів і батьків через мережу Інтернет; спілкування в он-лайн групах Facebook, Viber (учні виконують завдання, фотографують виконані роботи або знімають коротке відео, надсилають учителю); відеоуроки через YouTube та Skype (пряма трансляція); використання безкоштовного сервісу онлайн-тестів освітніх проєктів («На Урок», «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids), Google Classroom)
докладніше...

01/04/2020  |  Дистанційне навчання
Детальніше Продовжуємо активно вивчати іноземні мови онлайн. Уроки англійської та німецької мови – це, насамперед, комунікація вчитель-учень. Саме завдяки організованій роботі вдалося налагодити всебічний дистанційний зв'язок. За допомогою сучасних онлайн-технологій вчителі дотримуються структури уроку іноземних мов. Учні прослуховують аудіювання та діалоги, обговорюють виконані завдання з учителями онлайн, практикуючи голосові та короткі відеоповідомлення. Відеоматеріали з мережі ютуб дозволяють пояснити граматику та збагатити лексику учнів, учителі розроблять схеми, записують фрагменти пояснень на відео, створюють онлайн-тести за допомогою платформ Classtime та «На Урок».Також вчителі-іноземці продовжують дистанційно займатись самоосвітою, беручи участь у вебінарах Macmillan, Hueber, «На Урок», «Всеосвіта». Дистанційне навчання відбувається продуктивно та насичено.
докладніше...

31/03/2020  |  Дистанційне навчання
Детальніше В умовах дистанційного навчання для організації освітнього процесу вчителі нашої школи використовують поєднання кейс та інтернет-мережевої технології. На платформах Classroom, Viber, Zoom створені групи, спільноти, де вчителі розміщують навчальні матеріали. Це як власноруч розроблені, так і матеріали інших авторів з посиланням на інтернет-джерела. Теоретичний матеріал ілюструється лінками на відео, ілюстративні зображення, графіки. Вчителі практикують також онлайн-консультації.
докладніше...

20/02/2020  |  День Героїв Небесної Сотні
Детальніше З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в школі були проведені виховні години, уроки пам’яті, конкурс малюнків. Учні 7-Б класу вшанували пам’ять загиблих Героїв покладанням квітів до меморіалу Героям Небесної Сотні.
докладніше...

29/01/2020  |  День пам’яті Героїв Крут
Детальніше Сьогодні Україна вшановує пам’ять Героїв битви під Крутами. І згадує історію боротьби, коли, за різними оцінками, від 70 до 100 молодих українських хлопців віддали свої життя за самостійність і свободу України.
докладніше...

22/01/2020  |  День Соборності України
Детальніше На виконання Плану заходів щодо відзначення у 2020 році Дня Соборності України, з метою виховання в учнівської молоді патріотизму та гордості за героїчне минуле і сьогодення нашої країни в школі пройшли виховні години та День інформування учасників освітнього процесу з нагоди Дня Соборності України.
докладніше...

10/12/2019  |  Всеукраїнський урок «Права людини»
Детальніше Сьогодні,10 грудня, для учнів 9-х класів відбувся Всеукраїнський урок “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Спеціально для цього заходу були запрошені студенти 4-го курсу Київського Національного Торговельно-Економічного Університету з факультету «Фінансове право»: Самойленко Андрій, Усенко Ольга, Григоренко Інна, Юшков Богдан, а також доцент кафедри адміністративно-фінансового та інформаційного права, кандидат юридичних наук Шевченко Олена Володимирівна. Вони розповідали про Конвенцію з прав дитини та Декларацію про права людини, які є дотичними до Конституції України, про міжнародні організації, що захищають дитину вразі їх порушення - UNICEF та ін. Захід пройшов на належному рівні, учні зацікавились наданою інформацією, яка була для них актуальною.
докладніше...

06/12/2019  |  День Збройних сил України
Детальніше Мужність, гідність, відвага – ключові поняття, які завжди асоціювалися з Захисниками нашої країни, українськими солдатами, офіцерами. 06.12 учні 8-Б та 8-В класів брали участь у заході «На захист рідної землі», метою якого було виховання глибоких патріотичних почуттів, вдячність тим, хто віддав за неї життя, формування активної громадянської позиції школярів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.
докладніше...

10/05/2019  |  ДЕНЬ МАТЕРІ
Детальніше День матері в Україні відзначають у другу неділю травня. Це свято - привід сказати мамі про те, що вона - найрідніша і найдорожча людина. Мати з глибини століть вважається берегинею домашнього вогнища і людиною, яка є найріднішою для всіх нас. Хоча в Україні свято День матері офіційно святкують лише кілька десятків років, шанують матір в нашій країні набагато довше. Учні 4-Б привітали своїх наймиліших, найтурботливіших матусь із Днем матері.
докладніше...

09/05/2019  |  До Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Детальніше На виконання розпорядження Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 30.01.2019 №47 «Про комплексний міжвідомчий план заходів з національно-патріотичного виховання молоді на 2019 рік» в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №220 міста Києва проведені наступні заходи: виховні години «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього»; відвідування майстер-класу у бібліотеці ім. М.П.Стельмаха «Виготовлення маку- квітки пам’яті»; конкурс малюнків «Хай буде мир».
докладніше...
    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Інноватика в сучасній освіті

Київський фестиваль стартапівНова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2020 рік

© 2020. Інформаційна підтримка IT-SOURCE