Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
Методичні рекомендації
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Позашкільна освіта і виховання
Досвід роботи
Очищення влади
Державна підсумкова атестація
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
Шкільна бібліотека
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Відкритість і прозорість
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти


1-10 | 11-16 | >>Всього: 16

26/06/2020  |  Вітаємо!
Детальніше 25 червня, напередодні Дня молоді, який відзначається цієї неділі, пройшла зустріч керівництва Голосіївського району з учнями, студентами, викладачами та лідерами студентського самоврядування. На цій зустрічі спеціалізовану школу № 220 представляла заступник директора з навчально-виховної роботи Забігайло Тетяна Володимирівна. Під час заходу голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Садовой нагородив нашу коллегу почесною грамотою з нагоди Дня молоді за особистий вагомий внесок у розвиток молодіжного руху, активну громадську позицію! Найщиріші вітання, шановна Тетяно Володимирівно
докладніше...

29/05/2020  |  Останній дзвоник 2020 онлайн!
Детальніше
докладніше...

28/04/2020  |  Проєктна діяльність в умовах дистанційного навчання
Детальніше Ефективність та актуальність проєктного навчання для сучасних школярів важко піддати сумніву. А в умовах дистанційного навчання проєктна робота дозволяє зацікавити дітей, активізувати їхню креативність, мотивує до активної роботи.
докладніше...

27/04/2020  |  Чорнобиль - наш біль
Детальніше 26 квітня 1986 року... Була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ
докладніше...

14/04/2020  |  Дистанційне навчання, як джерело креативності
Детальніше Дистанційне навчання має свої переваги! Наприклад, у створеній творчій спільноті з трудового навчання, мистецтва, діти активно долучаються до виконання творчих композицій і розміщують у спільну групу, яка мотивує до створення надзвичайних, креативних, неповторних робіт.
докладніше...

13/04/2020  |  Проект "Великдень вдома"
Детальніше За тиждень багато сімей у світі будуть святкувати Великдень. Для українців – це особливе свято, коли слідують традиціям, вірять у диво, випікають смачну паску, розписують різнокольорові писанки та створюють композиції до святкового столу.
докладніше...

06/04/2020  |  Продовжуємо дистанційне навчання
Детальніше Продовжуємо проводити дистанційне навчання відповідно до розкладу уроків на 2019-2020 навчальний рік. Дітям як ніколи потрібна наша підтримка. Саме зараз найголовніше завдання – знизити рівень стресу і напруги. Це нова реальність, де навіть наймолодші учні роблять те, що вчора здавалось неможливим.
докладніше...

02/04/2020  |  Дистанційне навчання
Детальніше У 1-4 класах виконання навчальних планів освітніх програм здійснюється шляхом використання наступних форм дистанційного навчання: E-mail листування учителя, учнів і батьків через мережу Інтернет; спілкування в он-лайн групах Facebook, Viber (учні виконують завдання, фотографують виконані роботи або знімають коротке відео, надсилають учителю); відеоуроки через YouTube та Skype (пряма трансляція); використання безкоштовного сервісу онлайн-тестів освітніх проєктів («На Урок», «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids), Google Classroom)
докладніше...

01/04/2020  |  Дистанційне навчання
Детальніше Продовжуємо активно вивчати іноземні мови онлайн. Уроки англійської та німецької мови – це, насамперед, комунікація вчитель-учень. Саме завдяки організованій роботі вдалося налагодити всебічний дистанційний зв'язок. За допомогою сучасних онлайн-технологій вчителі дотримуються структури уроку іноземних мов. Учні прослуховують аудіювання та діалоги, обговорюють виконані завдання з учителями онлайн, практикуючи голосові та короткі відеоповідомлення. Відеоматеріали з мережі ютуб дозволяють пояснити граматику та збагатити лексику учнів, учителі розроблять схеми, записують фрагменти пояснень на відео, створюють онлайн-тести за допомогою платформ Classtime та «На Урок».Також вчителі-іноземці продовжують дистанційно займатись самоосвітою, беручи участь у вебінарах Macmillan, Hueber, «На Урок», «Всеосвіта». Дистанційне навчання відбувається продуктивно та насичено.
докладніше...

31/03/2020  |  Дистанційне навчання
Детальніше В умовах дистанційного навчання для організації освітнього процесу вчителі нашої школи використовують поєднання кейс та інтернет-мережевої технології. На платформах Classroom, Viber, Zoom створені групи, спільноти, де вчителі розміщують навчальні матеріали. Це як власноруч розроблені, так і матеріали інших авторів з посиланням на інтернет-джерела. Теоретичний матеріал ілюструється лінками на відео, ілюстративні зображення, графіки. Вчителі практикують також онлайн-консультації.
докладніше...
    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Facebook сторінки шкіл

Сучасні заклади освіти

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2020 рік

© 2021. Інформаційна підтримка IT-SOURCE