Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

РАЙОННИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
ВИХОВНА РОБОТА
ПАНОРАМА МАЙСТЕРНОСТІ -2019
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Державна підсумкова атестація випускників 4-х, 9-х, 11-х класів
УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2019
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
ВІДКРИТІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА-2019
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Звіти та аналіз виконання.
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР

    Новини
    Новини навчальних закладів
    Навчальні заклади в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея
    Запитайте!

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiiv4ruo@ukr.net

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти


Еколого-природничий ліцей №116 міста Києва

07/05/2013  |  23-25 квітня 2013 року ювілейний Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України» та VI Міжнародна виставці «Довкілля 2013»
Збільшити

23-25 квітня 2013 року   ювілейний Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України» та VI Міжнародна виставці «Довкілля 2013»

 23-25 квітня 2013 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) проходив ювілейний Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України».

Ювілейний Форум присвячений 10-й річниці проведення у м. Києві 5-ї Всеєвропейської конференції міністрів охорони навколишнього природного середовища «Довкілля для Європи». Загальною метою Форуму «Довкілля для України» є інтеграція стратегії «зеленої економіки» в суспільно-політичне, економічне та соціальне життя України задля забезпечення збалансованого (сталого) розвитку держави, співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки бізнесу при вирішенні екологічних проблем, впровадження «чистих», ресурсо- та енергоефективних технологій в усіх галузях економіки, екологічно збалансованої системи природокористування і збереження екосистем, гарантування екологічної безпеки здоров’ю та життю населення, а також міжнародного співробітництва і розроблення рекомендацій для комплексної охорони довкілля.

У Форумі-2013 взяли участь вищі посадові особи нашої держави, представники міжнародних урядових та неурядових організацій, екологічна громадськість України.

Проведено Міжнародну конференцію, яка розглянула результати, досягнуті Україною в царині охорони навколишнього природного середовища, виконання та дотримання нашою державою міжнародних домовленостей, протоколів та конвенцій, що стосуються довкілля. Однією з основних подій Форуму-2013 стала VI Міжнародна виставка «Довкілля 2013», експозиція якої складалася з 12 тематичних розділів та ознайомила відвідувачів з природоохоронними програмами великих промислових підприємств, інноваціями у галузі альтернативної енергетики, ідеями «екологічного дому» та облаштування територій великих міст, продемонструвала розмаїття багатств природних зон України.

  У VІ Міжнародній виставці «Довкілля 2013» взяли участь близько 100 провідних промислових підприємств, екологічних компаній, навчальних закладів, громадських екологічних організацій з України, Російської Федерації, Німеччини, Італії, Іспанії, Нідерландів та інших іноземних держав.

   Еколого-природничий ліцей №116 міста Києва також взяв участь у VI Міжнародній виставці «Довкілля 2013», де представив еколого-натуралістичну роботу закладу. Експозиція ліцею складалася із 16 постерів, зокрема «Екологічна освіта в ліцеї»,  «Екологічний туризм»,  «Екологічна стежка «Голосіївський ліс», «Всеукраїнський біологічний форум «Дотик природи», «Міжнародний конкурс проектів «Інтел Еко – Україна», «Тиждень всеукраїнських і міжнародних науково-освітніх проектів «Україна–Європа–Світ», «Екологічний форум дітей та молоді України», «Акція з озеленення міста «Екофан», «Екоідеї всього світу», «Екологічні акції»,  «Екологічні екскурсії в природу», «Екологічний гурток», «Юні знавці і дослідники довкілля», «Перший Київський конкурс «Стратегія», «Співпраця з НУБіПУ». Також учні ліцею представили свої творчі роботи на екологічну тематику.  Еколого-природничий ліцей №116  міста Києва нагороджено Сертифікатом учасника Міжнародної виставки «Довкілля – 2013» . 

 

Фоторепортаж

   

 

 


    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Інноватика в сучасній освіті

Київський фестиваль стартапівНова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2019 рік

© 2019. Інформаційна підтримка IT-SOURCE