Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
ПРИЙОМ ДО 1-х КЛАСІВ
НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Очищення влади
Досвід роботи
Державна підсумкова атестація
Методичні рекомендації
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Електронна адреса для підтвердження батьками пільг в СЕЗ ЗДО
Система електронного запису СЕЗ ЗДО
Шкільна бібліотека
Бюджет освіти. Відкритість і прозорість
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти






06/05/2022  |  Переможці III (міського) етапу XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2021/2022 навчальному році
Переможці III (міського) етапу XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2021/2022 навчальному році
Переможці III (міського) етапу XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2021/2022 навчальному році

Додаток до наказу Департаменту освіти i науки

виконавчого органу Київської міськоі ради (Київської міської державної адміністрації)

від 25 квітня  2022 року № 49

 

Переможці III (міського) етапу XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика  

Дипломи I ступеня

 3   клас

1. Голубокий Артем Дмитрович, учень гімназії № 179 міста Києва

2. Демиденко            Вероніка           Володимирівна,   учениця     школи I-III ступенів № 151 міста Києва

3. Ковальчук Вікторія Сергіївна, учениця гімназії № 179 міста Києва

4.Кравець Анжела Юріївна, учениця школи I-III ступенів № 151 міста Києва

5. Перан Дарина Вікторівна, учениця школи I-III ступенів № 151 міста Києва

4   клас 

 6. Баранок           Анастасія             Павлівна,             учениця            Приватного               підприємства «Навчальний заклад «Європейський колегіум»

7. Васильчук Анастасія Сергіївна, учениця ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва

8. Іванська Марія Андріївна, учениця спеціалізованої школи 1-III ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов № 130 імені Данте Аліг’єрі міста Кисва

5   клас 

 9. Данилюк             Орина           Вікторівна,               учениця             Приватного               підприємства «Навчальний заклад «Європейський колегіум»

10. Деркач Анастасія Сергіївна, учениця спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 92 імені Івана Франка міста Києва

11. Краснікова Анастасія Антонівна, учениця закладу освіти «Приватний загальноосвітній навчальний заклад «МІДГАРД»

12. Остапенко            Мар’яна          Русланівна,             учениця          Приватного             підприємства «Навчальний заклад «Європейський колегіум»

13. Тимощук            Злата        Олександрівна,                учениця          Приватного              підприємства «Навчальний заклад «Європейський колегіум»

6         клас 

 14. Воробей Владислав Костянтинович, учень спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов № 130 імені Данте Аліг’єpi міста Києва

15. Дерев’янко   Марія   Миколаївна,    учениця    Еколого-природничого ліцею № 116 міста Києва

16. Журба     Михайло     Олегович,     учень     Приватного     підприємства «Навчальний заклад «Європейсвкий колегіум»

17. Клишня Аріна Віталіївна, учениця закладу освіти «Приватний загальноосвітній навчальний заклад «МІДГАРД»

18. Ніщун    Софія     Валеріївна,     учениця     Приватного     підприємства «Навчальний заклад «Європейський колегіум»

19. Одрин           Богдан           Ярославович,               учень          закладу           освіти           «Приватний загальноосвітній навчальний заклад «МІДГАРД»

7         клас 

 20.Басацький Єгop Андрійович, учень Товариства з обмеженою відповідальністю «Ліко-школа»

21. Калита    Софія    Максимівна,     учениця     Приватного     підприємства «Навчальний заклад «Європейський колегіум»

22. Каліманов Владислав Геннадійович, учень спеціалізованої школи І-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 220 міста Києва

23. Мотовілін Костянтин Костянтинович, учень Товариства з обмеженою відповідальністю «Ліко-школа»

24. Нагорна     Анна     Олегівна,     учениця      Приватного      підприємства «Навчальний заклад «Європейський колегіум»

25. Наріжна Катерина Сергіївна, учениця Товариства з обмеженою відповідальністю «Ліко-школа»

26. Сторожко Анастасія Дмитрівна, учениця спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов № 130 імені Данте Аліг’єpi міста Києва

27. Цимбал Аліна Миколаївна, учениця Медичної гімназії № 33 міста Києва  

8         клас 

 28. Новосьолова Соф'я Ярославівна,  учениця Приватного підприємства  «Навчальний заклад «Європейський колегіум»

29. Усенко Поліна Олександрівна, учениця Приватного підприємства «Навчальний заклад «Європейський колегіум»

9         клас 

30. Гаук Уляна Андріївна, учениця Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Tapaca Шевченка

Дипломи II ступеня 

3         клас 

31.Євреімова    Єлизавета    Ігорівна,    учениця    школи     I-III ступенів №151 міста Києва

32. Ковиза Kipa Сергіївна, учениця школи I-III ступенів № 151 міста Києва

33. Лістеров   Ярослав    Олександрович,    учень    школи    I-III ступенів №151 міста Києва

34. Недбаєв Кирило Сергійович, учень ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва

35. Радченко Вікторія Анатоліївна, учениця школи I-III ступенів № 151 міста Києва

36. Савчук Маріанна Євгеніївна, учениця школи I-III ступенів № 151  міста Києва

37. Стовбчата Алія Ігорівна, учениця школи 1-III ступенів № 151 міста Києва

6     клас

 38. Целень Максим Богданович, учень школи I-III ступенів № 236       міста Києва

7         клас

 39. Олійник Павло Володимирович, учень спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 міста Києва

8         клас

 40. Суховій Влада Геннадіівна, учениця ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва

10      клас

 41. Кривошеєва Дар’я Володимирівна, учениця Приватного підприємства «Навчальний заклад «Європейський колегіум»

11      клас

 42. Юревич Анна Леонідівна, учениця школи I-III ступенів № 132 міста Києва

 

Дипломи III ступеня

3         клас

43. Михайлова Варвара Миколаївна, учениця спеціалізованої школи I-III     ступенів     з     поглибленим     вивченням     іноземних      мов № 112 імені Т.Шевченка міста Києва

44. Яцюк Марія Олександрівна, учениця ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва

4         клас

45. Литвиненко Вероніка Богданівна, учениця спеціалізованої школи І-ІІІ   ступенів    з    поглибленим    вивченням    французької    мови № 110 імені К.Гапоненка міста Києва

8         клас

46. Дзюбенко Тетяна Олександрівна, учениця спеціалізованої школи  I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 15 міста Києва

47. Тимошенко Єлизавета Сергіївна, учениця спеціалізованої школи  I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 міста Києва

9         клас

48. Геращенко Софія Андріївна, учениця ліцею «Голосіївський» № 241 міста Києва

49. Зборовська Ксенія Сергіївна, учениця спеціалізованої школи I—III ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 87 імені О.П. Довженка міста Києва

50. Москаленко Софія Кирилівна, учениця Товариства з обмеженою відповідальністю «Ліко-школа»

51. Якимовська Анастасія Русланівна, учениця школи I-III    ступенів № 286 міста Києвa

10       клас

52. Величко Діана Антонівна, учениця закладу освіти «Приватний загальноосвітній навчальний заклад «МІДГАРД»

53. Дудка Ольга Костянтинівна, учениця Еколого-природничого ліцею №116 міста Києва

54. Розинко Ксенія Віталіївна, учениця Приватного закладу освіти «КМДШ» (у формі товариства з обмеженою відповідальністю)

55. Щерба Надія Віталіївна, учениця спеціалізованої школи 1-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 92 імені Івана Франка міста Києва

Документ: Nakaz_Jacik_2022_DON.pdf


Актуальні новини | Архів новин




    Привітання

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!


Управління освіти >>>    

    Пошук по сайту
   
   

Facebook
Telegram
Сайти НЗ району

Facebook сторінки закладів освіти

Сучасні заклади освіти

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2022 рік

© 2022. Інформаційна підтримка IT-SOURCE