 З 25 травня в Україні розпочався Національний тиждень безбар’єрності Ліцей № 220 міста Києва
"...Соціальний педагог Тетяна Ярославівна провела тематичну годину спілкування із учнями 2-В класу. Діти дізналися, що безбар’єрність – це не лише про пандуси та зручний простір, а передусім про людяність, підтримку, толерантність і повагу до кожного!
Щирим та глибоким став пізнавальний тренінг для учнів 6-Б та 6-В класів, який організувала психолог Марина Олексіївна. Повага до відмінностей інших людей – це те, що об'єднує та робить нас сильнішими.
Разом учні розбирали видимі й невидимі перешкоди, вчилися правил етичного спілкування та розмірковували над тим, як кожен із нас може зробити світ комфортнішим і добрішим.
Наш освітній простір відкритий та дружній для всіх"
Гімназія № 110 міста Києва
https://school-110.com/19444-2/
Ліцей № 151 міста Києва
https://www.151kyiv.school.social/2026/05/26/безбарєрність-та-емпатія/
Заклад дошкільної освіти № 32 міста Києва
https://www.golosiivruo.gov.ua/index.php?w=learn&show=news&news_id=13639&search= |