 ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА ! Дорогі учні! Вельмишановні освітяни та батьки!
29 травня у наших школах лунає Останній дзвоник 2025/2026 навчального року.
Уже п’ятий рік поспіль ми завершуємо навчання в умовах воєнного стану, але попри всі виклики продовжуємо навчати й навчатися, підтримуючи одне одного.
Цей рік став випробуванням на витримку та згуртованість. Учні, педагоги й батьки разом долали труднощі та забезпечували безперервність освітнього процесу.
Цьогоріч завершують навчання 2815 учнів 4-х класів, які отримають свідоцтво про початкову освіту та продовжать навчання в базовій школі. 2842 учні 9-х класів завершують здобуття базової середньої освіти, з них 301 — із відзнакою.
1934 випускники 11-х класів стоять перед важливим вибором життєвого шляху, з них 323 отримають свідоцтво з відзнакою.
Бажаємо випускникам впевненості у власних силах і успішного майбутнього. Щиро дякуємо нашим захисникам і захисницям за можливість навчатися й працювати.
Міцного здоров’я, миру та якнайшвидшої Перемоги!
Слава Україні! Героям слава!
З повагою.
Начальник Управління освіти Юлія ЛУЦИК |