З 11 по 17 травня 2026 року к нашому закладі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Вихованці взяли участь в інтерактивній вікторині на знання правил поведінки на ескалаторі, безпеці на платформі, поведінці у вагоні поїзда, що формує культуру відповідальної поведінки в транспорті і сприяє зниженню рівня травматизму. |