Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
Методичні рекомендації
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Позашкільна освіта і виховання
Досвід роботи
Очищення влади
Державна підсумкова атестація
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
Шкільна бібліотека
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Відкритість і прозорість
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти


1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | >>Всього: 1352

16/10/2021  |  Козацькому роду нема переводу!
Детальніше
докладніше...

14/10/2021  |  День захисників і захисниць України!
Детальніше 14 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України. Цього дня особлива увага приділяється ролі військовослужбовців у захисті нашої країни. Ми вітаємо і вшановуємо воїнів обох статей, адже багато жінок нарівні з чоловіками беруть участь у захисті суверенітету й територіальної цілісності України. Учні гімназії 59 імені О.М.Бойченка приготували відеопривітання , взяли участь у благодійній акції, представили відеоролик на районний конкурс,провели тематичну вікторину, а також взяли участь у класних спортивних змаганнях "Козацькі забави".
докладніше...

14/10/2021  |  До Дня українського козацтва
Детальніше З нагоди відзначення Дня українського козацтва у 5-х класах відбулися "Козацькі забави". Кожна з команд виборювала право стати кращою. Боротьба була запеклою, ніхто не хотів поступатися. Учні продемонстрували знання, козацький характер, силу волі, бажання перемогти! Сили команд були настільки рівними, що перемогла ДРУЖБА! Між учнями 9-11 класів пройшла гра-квест "Козацька Україна". Команди рухались до наміченої мети через різні локації. Учні показали вміння працювати у команді, кмітливість та знання історії. Перемогу здобула команда 10-В класу! Вітаємо переможців!
докладніше...

14/10/2021  |  З днем захисників і захисниць України!
Детальніше 14 жовтня - величний і багатий на свята день - свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського Козацтва, День захисників і захисниць України! Християнські і національні свята символізують зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. Напередодні свят в студії "Світанок" проведено виховні заходи для вихованців підготовчої студії: вікторина на кращого знавця козацьких традицій та відеоперегляд концертної програми "Козацькому роду - нема переводу!" Народного художнього колективу дитячого ансамблю пісні і танцю "Світанок". Відбулась щорічна фотовиставка та виставка дитячих малюнків, присвячені славному минулому українського козацтва та героїчним будням захисників і захисниць України. Бажаємо воїнам міцного здоров'я, незламності, віри і здобуття миру для всієї України!
докладніше...

13/10/2021  |  Герої не вмирають!
Детальніше 13 жовтня 2021 року учні ліцею відвідали експозицію-меморіальну стіну пам'яті Героя АТО та Революції Гідності Олексія Дурмасенка "Навіки з нами", яка знаходиться в Бібліотеці імені Михайла Стельмаха. Перед ліцеїстами виступив батько загиблого героя Гліб Гржибовський і поділився спогадами про Олексія, який загинув у бою під Пісками, захищаючи рідну Україну від російського агресора. Також він акцентував увагу на історії державності України, на національних видатних Героях та особистостях, які не зважаючи на численні перешкоди, відчайдушно та принципово стояли до кінця за правду та волю українського народу.
докладніше...

13/10/2021  |  Правила безпечної поведінки в школі
Детальніше 11 та 12 жовтня учні 11-А класу нагадали правила про безпечну поведінку в школі учням 1-8 класів.Вирішували конфліктні ситуації мирним шляхом, спонукали школярів до виконання правил безпечної поведінки та дізнавались про безпечні й небезпечні місця в школі.
докладніше...

13/10/2021  |  До Дня захисників і захисниць України
Детальніше Сьогодні, в переддень Дня захисника та захисниці України, Дня українського козацтва. В нашій школі було проведено бесіди «Ми-козацького роду нащадки», «Козацькі забави» в 1-Б класі. Також нагороджено переможців шкільного спортивного свята «Козацькі розваги» для учнів 9-11 класів (підготували та провели президент школи разом з членами учнівського самоврядування), які продемонстрували свою спритність, силу та спортивні навички у конкурсах: «Армрестлінг», «Стрільба», «Підтягування», «Кидання гранати», «Перетягування канату», «Біг». Крім цього учні 3-В класу виготовляли листівки «Зі Святом наші захисники», а учні 5-Г, 7-А і 10-Б класів записали відеопривітання для захисників та захисниць України.
докладніше...

13/10/2021  |  До Дня захисників і захисниць України
Детальніше Сьогоднi, в переддень Дня захисникiв та захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородицi, Дня українського козацтва, випускники 11-A класу завiтали до учнів 1-А, 1-Б, 1-В класів, розповiли їм історію свят, привітали з прийдешніми святами та подарували оберіг кожному класу!
докладніше...

13/10/2021  |  Заходи до Дня захисників і захисниць України
Детальніше До Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – у спеціальній школі №9, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу, були проведені такі заходи: * Єдиний урок «Слава героям України!», метою якого стало формування в учнів розуміння понять: «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», почуття щирої поваги і вдячності до захисників України; * «Козацькі забави», учасники брали активну участь в різних конкурсах, демонстрували свою кмітливість та вміння в естафетах; * Виховні заходи, проведені вихователями у групових кабінетах для учнів 1-12 класів. * Виставка літератури бібліотекарем школи. Учні та педагогічний колектив спеціальної школи № 9 міста Києва щиро бажає захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості!
докладніше...

13/10/2021  |  " Ми щасливі дошкільнята - ми нащадки козаків!"
Детальніше
докладніше...
    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Facebook сторінки шкіл

Інноватика в сучасній освіті

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2020 рік

© 2021. Інформаційна підтримка IT-SOURCE