Пам’ять живе доти, доки ми її бережемо…
Учні початкової школи з особливою старанністю та теплом виготовляли вишиті стрічки пам’яті — як символ вдячності, шани та незгасної пам’яті.
Учні 5–9 класів долучилися до важливої справи, пов’язавши вишиті стрічки пам’яті на Стелу пам’яті та Дерево пам’яті.
Кожна стрічка — це символ поваги, вдячності та світлої пам’яті про тих, хто назавжди залишився в наших серцях. |