В школі проведено заходи в рамках реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року.
З 25.05.2026 по 31.05.2026 в Україні проходить Національний тиждень безбар’єрності — важлива ініціатива, спрямована на формування суспільства рівних можливостей, поваги, толерантності та доступності для кожного.
Протягом тижня у закладі були організовані тематичні бесіди, інформаційні години, виховні заходи та обговорення, під час яких учні дізнавалися про важливість безбар’єрного простору, взаємоповаги, підтримки та інклюзії.
Разом формуємо середовище, у якому кожен почувається важливим, цінним і почутим! |