Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ
COVID-19
ПРИЙОМ ДО 1-х і 10-х КЛАСІВ
В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Очищення влади
Досвід роботи
Державна підсумкова атестація
УЧИТЕЛЬ РОКУ
Методичні рекомендації
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Електронна адреса для підтвердження батьками пільг в СЕЗ ЗДО
Система електронного запису СЕЗ ЗДО
Шкільна бібліотека
Бюджет освіти. Відкритість і прозорість
Державні закупівлі
Вакансії
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Освітня карта Києва

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

ЦПРПП

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Назва Адреса Телефон
Еколого-природничий ліцей №116 міста Києва пров. Сільськогосподарський, 2 (044) 258-31-13,
Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва вул. Якубовського, 7-Д (044) 250-02-27
Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва вул. Саксаганського, 64 (044) 289-41-05
Ліцей «Голосіївський» №241 міста Києва вул. Голосіївська, 12 (044) 525-28-05, (044) 525-87-60
Навчально-виховний комплекс "Міжнародний ліцей Міжрегіональної Академії управління персоналом" 03039, м. Київ, вул. Фрометівська, 2, корпус 16 (044) 494-47-44


Останні новини
01/10/2022  |  Тиждень екологічного споживача 2022
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

З 26 по 30 вересня 2022 року в нашому ліцеї проходив Тиждень екологічного споживача 2022. Вже девятий рік проводяться заходи, спрямовані на підвищення знань та обізнаності молоді в питаннях органічного харчування та здорового способу життя. В 11-х класах пройшов інформаційний урок щодо користі органічного харчування. Учні 10-Б класу провели науко-пізнавальну гру «Збери органічний кошик» для учнів 4-х класів. Учні 9-А класу провели хвилинки обізнаності «Що ти знаєш про органічне харчування» у 3-х класах. Учні 6-х класів на уроках географії розглянули органічну карту України та дізналися про діяльність екоферм, які націлені на виготовлення натуральної продукції без хімічних добавок. На завершення тижня учні взяли участь у фото челенджі #знайди_органічний_продукт та приготуй з нього страву!
докладніше...

01/10/2022  |  Антибулінгові уроки 2022
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

26-27 вересня 2022 року соціальним педагогом ліцею Мариною Мельниченко були проведені антибулінгові уроки в 9-х класах, під час яких говорили про таке явище як "цькування", чим відрізняється цькування від конфлікту, як розпізнати булінг. Учні ознайомилися з історіями відомих українців про булінг в їхньому житті, спробували створити власну цитату з протидії цькуванню. 28-30 вересня 2022 року для учнів 7-8 класів було проведено антибулінговий урок "Булінгу - ні". Захід був спрямований на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг, учні опрацювали інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту.
докладніше...

29/09/2022  |  До Дня пам’яті жертв Бабиного Яру
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Сьогодні День пам’яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айнзанцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, радянські військовополонені, українські націоналісти, пацієнти київської психіатричної лікарні, в’язні Сирецького табору та загалом усі ті, кого гітлерівці вважали своїми ворогами. Напередодні роковин трагедії в Бабиному Яру учні 7-Б класу відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр».
докладніше...

28/09/2022  |  Голосіїв_ТУР_FEST
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

27 вересня 2022 року учні нашого ліцею взяли участь в туристсько-краєзнавчому заході "Голосіїв_ТУР_FEST" присвяченому Всесвітньому дню туризму. Під час заходу учні здійснили маленьку навколосвітню подорож і побували у різних куточках світу. День туризму - це не тільки про спорт і краєзнавство. Туризм неможливий без подорожей, тому вивчай, цікався, дізнавайся і плануй свої мандрівки вже зараз!
докладніше...

28/09/2022  |  Інтелектуальна власність
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

27 вересня до нашого ліцею завітали представники Управління «Академії інтелектуальної власності» УКРПАТЕНТУ, які провели лекцію для учнів 8-9 класів, присвячену питанням права інтелектуальної власності. Впродовж першої лекції спікери заходу Мельник Людмила та Дмитрів Ольга ознайомили учнів з основними засадами права інтелектуальної власності: поняттям інтелектуальної власності та її видами, особливостями правової охорони та захисту. Також розв’язувалися питання, як розпізнавати об’єкти ІВ та розуміти їх цінність. Лекція орієнтована на формування культури у сфері ІВ, розвиток творчої активності та мислення, вміння знаходити нові ідеї, при цьому поважаючи права творців та винахідників.
докладніше...

22/09/2022  |  Міжнародний день миру
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже зараз триває боротьба за мирне існування, за право жити у власній державі. Напередодні Дня миру, учні нашого ліцею традиційно взяли участь у IX Конгресі юних посланців миру "Усім світом - за мир!". В початкових класах було проведено тематичну годину «Ми за мир!». Учні 11-х класів долучилися до акції "Я голосую за Мир!" та флешмобу "Дзвони миру!"
докладніше...

21/09/2022  |  
Учбовий заклад: Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва

21.09.2022 відбулися установчі збори наукового товариства 'Дослідник" ліцею податкової та рекламної справи № 21 міста Києва. Якщо ти прагнеш дізнатися більше і генерувати ідеї, які зроблять цей світ кращим, брати участь та перемагати в наукових конкурсах, то ліцейне наукове товариство «ДОСЛІДНИК» запрошує тебе у безмежний науковий простір!
докладніше...

20/09/2022  |  Таємниці стародавнього Києва
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Сьогодні учні 8-Г класу взяли участь в краєзнавчій пішохідній квест-грі "Таємниці стародавнього Києва". Під час гри, учні розв’язували завдання, шукаючи відповіді на питання, пов’язані з історією Києва та його архітектурними пам’ятками. Захоплюючі цікавинки квесту подарували учасникам заряд бадьорості, гарний настрій та приємні враження!
докладніше...

18/09/2022  |  STOP булінг
Учбовий заклад: Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва

Протидія булінгу ✋️- актуальна тема сучасності. На цьому тижні у ліцеї податкової та рекламної справи #21🏣 психологом та педагогом-організатором було проведено виховні заходи з ліцеїстами. Нагадали про принципи відповідального та толерантного спілкування 🙋‍♀️👨‍🦰👱‍♀️🙋‍♂️
докладніше...

17/09/2022  |  Олімпійський тиждень 2022
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

З метою поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні та популяризації здорового способу життя в нашому ліцеї з 12 по 16 вересня проходив Олімпійський тиждень. Учні початкових класів брали участь у спортивних змаганнях "Веселі старти". Проводилися змагально-тренувальні дні з волейболу серед учнів 9-10 класів, які активно і наполегливо удосконалюють свої фізичні і технічні якості. Учнівське самоврядування ліцею проводило щоденні активні музичні руханки для емоційного, фізичного розвантаження та просто для гарного настрою. ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ спонукає здобувачів освіти до здорового способу життя – бути сильним та витривалим.
докладніше...

13/09/2022  |  Місячник "Увага! Діти на дорозі!"
Учбовий заклад: Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва

У рамках проведення місячника "Увага! Діти на дорозі! " шкільні офіцери поліції Леся Паштальян та Максим Міхєєв розповіли учням ліцею податкової та рекламної справи №21 міста Києва про основні правила безпеки в надзвичайних ситуаціх, значення деяких дорожніх знаків⚠️, перевірили знання ліцеїстів Правил дорожнього руху🚲
докладніше...

09/09/2022  |  Олімпійський урок у рамках проведення Тижня фізкультури та спорту
Учбовий заклад: Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва

Чи задумувались ви, що означають кольори на олімпійській емблемі? 5 переплетених кілець - 5 різних частин світу. У відповідних кольорах діти на олімпійському уроці в ліцеї податкової та рекламної справи #21 грали, змагались, перемагали!💪
докладніше...

09/09/2022  |  Безпечна школа
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Ділимося радісною новиною! Наш заклад пройшов конкурсний відбір на участь в програмі «Школа вільна від насильства», в рамках проєкту «Розвиток систем попередження та реагування на насильство в закладах освіти і підвищення стійкості підлітків», який впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ГО «Ла Страда Україна». Педагоги закладу пройдуть навчання по впровадженню відновного підходу, вирішення конфліктів мирним шляхом та створення безнасильницького освітнього середовища. 8 вересня 2022 року адміністрація ліцею взяла участь в робочій зустрічі «Створення системи протидії та регулювання на випадки насильства над дітьми в закладах освіти» під час якої обговорили питання по впровадженню програми.
докладніше...

08/09/2022  |  Психологічний тренінг педагогів ліцею податкової та рекламної справи 21
Учбовий заклад: Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва

8 вересня 2022 року для педагогів ліцею податкової та рекламної справи 21 міста Києва відбувся 3- годинний тренінг за програмою ізраїльських психологів «Формування навичок першої соціально-психологічної допомоги та підтримки у кризових ситуаціях». Тренер-психолог Наталія НАУМЧУК ознайомила педагогів з основами першої соціально-психологічної допомоги і підтримки в кризових ситуаціях, перевіреними методами та протоколами для саморегуляції і самодопомоги, надання допомоги ближньому
докладніше...

08/09/2022  |  Міжнародний день грамотності
Учбовий заклад: Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва

Міжнародний день грамотності📖 – свято, що відзначається щорічно 8 вересня та символізує досягнення усього людства☝️, адже грамотність – це один із критеріїв🧠, який відрізняє прогресивне суспільство від примітивного. Цього дня у ліцеї податкової та рекламної справи #21 міста Києва 🎓 було проведено низку заходів. Наші ліцеїсти грамотні, розумні та обдаровані⭐️!
докладніше...

07/09/2022  |  Єдиний урок безпеки
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

6 вересня 2022 року до нас завітали наші добрі знайомі - інспектори відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Києві Леся Паштальян та Максим Міхеєв, а також провідний інспектор ВЗНС Голосіївського РУГУ ДСНС України в місті Києві Дмитро Говорущак. Було проведений цікавий "Єдиний урок безпеки" для учнів 9-х класів, на якому обговорювалася поведінка учнів під час повітряної тривоги та надзвичайних ситуацій. Для учнів 3-х класів проведено цікаві заняття з правил дорожнього руху.
докладніше...

06/09/2022  |  Єдиний урок безпеки
Учбовий заклад: Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва

06 вересня 2022 року для учнів 5-х-9-х класів ліцею податкової та рекламної справи №21 міста Києва відбувся «Єдиний урок безпеки». У рамках проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності начальником караулу 8-ДПРЧГУ ДСНС України у місті Києві Тутейком Сергієм Олександровичем було проведено захід «Безпека життєдіяльності», на якому обговорювалася поведінка учнів під час повітряної тривоги, пожежі та надзвичайних ситуацій
докладніше...

06/09/2022  |  З любов'ю до України 💛💙. З вірою в ЗСУ 💪
Учбовий заклад: Ліцей податкової та рекламної справи №21 міста Києва

Малюнки для воїнів-захисників 🇺🇦. Малюнки-обереги, які намалювали діти ліцею податкової та рекламної справи #21.
докладніше...

05/09/2022  |  Слава ЗСУ!
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

Учні нашого ліцею вдячні ЗСУ за можливість вчитися, за можливість будувати майбутнє нашої країни! Слава Україні! Слава ЗСУ!
докладніше...

05/09/2022  |  Тиждень БЖД
Учбовий заклад: Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

З 01 по 09 вересня в нашому навчальному закладі з метою закріплення в учнів уявлень про можливі небезпечні ситуації та відпрацювання поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, проходить Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Сьогодні учні ознайомлювалися з правилами поведінки у надзвичайних ситуаціях, правилами поведінки на вулиці, вдома та пішохідними переходами.
докладніше...

Всі новини

    Привітання

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!


Управління освіти >>>    

    Пошук по сайту
   
   

Facebook
Telegram
Сайти НЗ району

Facebook сторінки закладів освіти

Сучасні заклади освіти

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2022 рік

© 2022. Інформаційна підтримка IT-SOURCE