Останній дзвоник - свято, сповнене щирих емоцій, усмішок, теплих слів і незабутніх спогадів.Для когось це початок довгоочікуваних літніх канікул, а для наших випускників - символ завершення важливого етапу життя та початок нової дороги. Позаду залишаються шкільні уроки, контрольні роботи, свята, перемоги, дружба та безліч яскравих моментів, які назавжди залишаться у серці. Щиро дякуємо нашим учителям за мудрість і терпіння, батькам - за підтримку та віру в дітей, а учням - за наполегливість, творчість і активність протягом навчального року. Бажаємо всім мирного, сонячного та безпечного літа, нових звершень, натхнення та здійснення найзаповітніших мрій. А нашим випускникам - впевнено крокувати до своєї мети та завжди пам’ятати рідний ліцей. До нових зустрічей у новому навчальному році! |