Фахівці соціально-психологічної служби ліцею допомогли дітям поглянути на безбар’єрність через призму взаєморозуміння, руйнування внутрішніх стереотипів та підтримки тих, хто поруч.📌Соціальний педагог Тетяна Ярославівна провела тематичну годину спілкування із учнями 2-В класу. Діти дізналися, що безбар’єрність – це не лише про пандуси та зручний простір, а передусім про людяність, підтримку, толерантність і повагу до кожного! ✨Щирим та глибоким став пізнавальний тренінг для учнів 6-Б та 6-В класів, який організувала психолог Марина Олексіївна. Повага до відмінностей інших людей – це те, що об'єднує та робить нас сильнішими.
Разом учні розбирали видимі й невидимі перешкоди, вчилися правил етичного спілкування та розмірковували над тим, як кожен із нас може зробити світ комфортнішим і добрішим.Наш освітній простір відкритий та дружній для всіх!🤗 |