У нашому ліцеї відбулося зворушливе свято випуску учнів 4-х класів - особливий день, який став першою важливою сходинкою у великій ліцейній історії дітей.
Ще вчора - перші несміливі кроки до школи, маленькі долоньки, перші літери, перші друзі, перші перемоги… А сьогодні - щирі усмішки, слова вдячності, хвилювання і навіть перший вальс, такий красивий, щирий і трохи дорослий…
Попереду ще багато відкриттів, знань, мрій, перемог і нових звершень. Попереду - середня школа, нові виклики, нові вчителі та великі можливості.
Дорогі наші четвертокласники! Нехай цікавість до знань ніколи не згасає, нехай поруч завжди будуть друзі, підтримка рідних і віра у власні сили. Зростайте сміливими, добрими, щасливими та впевнено крокуйте до своїх мрій!