У нашому ліцеї відбулося тепле й зворушливе свято «Прощавай, 4 клас» - особливий день для учнів, батьків та вчителів. Чотири роки тому маленькі першокласники несміливо переступили поріг школи, а сьогодні - це впевнені, творчі, допитливі й талановиті учні, готові підкорювати нові вершини середньої школи. Свято було наповнене щирими емоціями, усмішками, піснями, танцями, словами вдячності та теплими спогадами про найяскравіші моменти початкової школи. Діти дарували глядачам чудові виступи, а батьки й учителі не приховували хвилювання та гордості за своїх випускників. Нехай попереду на наших четвертокласників чекають нові відкриття, вірні друзі, цікаві уроки та великі перемоги! У добру путь, наші маленькі випускники! |