Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
Методичні рекомендації
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Позашкільна освіта і виховання
Досвід роботи
Очищення влади
Державна підсумкова атестація
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
Шкільна бібліотека
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Бюджет освіти. Відкритість і прозорість
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Назва Адреса Телефон
Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва вул. В. Китаївська, 85 (044) 525-53-30, (044) 525-15-72
Медична гімназія №33 міста Києва вул. Володимирська, 79-Б (044) 287-10-96, (044)287-62-47, (044)287-27-38
Гімназія №179 міста Києва пр-т Голосіївський, 120-В 258-42-42, 258-41-46


Останні новини
13/09/2021  |  VII Патріотичний табір військового вишколу
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

VII Патріотичний табір військового вишколу був присвячений боротьбі зі світовим тероризмом і пройшов під девізом: “Захистимо наш світ заради майбутніх поколінь!” Серед 500 учасників заходу були учні 10-А класу гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва разом із учителем фізкультури Молещою Л.М.
докладніше...

13/09/2021  |  Тиждень фізкультури та спорту
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Відбулися товариські зустрічі між командами дівчат 8-х та 9-х класів гімназії№59 імені О.М.Бойченка з волейболу, а також між командами хлопців 8-х та 9-х класів з футболу. Спортивний запал, гарний настрій і тепле сонечко зробили цей день незабутнім для учасників і вболівальників.
докладніше...

09/09/2021  |  Урок на свіжому повітрі
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Для учнів 3-А класу гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва відбувся урок із предмету “Я досліджую світ” у Голосіївському парку. Діти не тільки досліджували зміни, що відбуваються в природі восени, а ще й знайомились з рідним Голосіївським районом, якому цьогоріч виповнюється 100 років.
докладніше...

09/09/2021  |  Міжнародний день грамотності
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Міжнародний день грамотності в 2021 році відзначався під гаслом «Грамотність в інтересах відновлення, орієнтованого на людину: скорочення цифрового розриву». Учителі української мови гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва провели різноманітні заходи, присвячені цій темі: інформаційні п’ятихвилинки, диктанти пізнавального змісту, презентації та ін.
докладніше...

09/09/2021  |  Урок у музеї
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Знайомство з українською літературою ХХ століття для учнів 11-х класів гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва розпочалося у Квартирі-музеї П. Г. Тичини. ХХ століття – дуже складний та неоднозначний період в історії України. Вивчати його можна не лише за підручниками з історії, а й за допомогою художнього слова…
докладніше...

07/09/2021  |  Олімпійський урок
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

У рамках відзначення Тижня фізкультури та спорту в гімназії №59 імені О.М.Бойченка відбулася зустріч учнів 5-х класів із відомою українською спортсменкою Анною Музикою та Олександром Музикою, директором фізкультурно-оздоровчого центру Централізованої системи дитячо-юнацьких спортивних клубів Голосіївського району міста Києва. Анна Музика – перша спортсменка – Майстер спорту України з роликового спорту, член збірної команди України з роликового спорту (швидкісний біг на роликових ковзанах), спортсменка та тренер ТОВ „САМ рейсінг тім” ролер клуб». Спілкування зі спортсменами виявилось надзвичайно цікавим та пізнавальним. Після зустрічі учні залишились з яскравими враженнями, мотивовані до перемог, з бажанням займатися спортом .
докладніше...

25/08/2021  |  Гімназія – лауреат регіонального конкурсу "Благодійна Київщина - 2020"
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Гімназія 59 імені О.М.Бойченка міста Києва – лауреат регіонального конкурсу "Благодійна Київщина - 2020" 13 серпня відбулась церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу "Благодійна Київщина - 2020", серед яких за підсумками Оргкомітету та Національної експертної ради Національного конкурсу «Благодійна Україна» мав за честь бути і наш навчальний заклад! На конкурс із Києва та Київської області цього року було подано 332 заявки, а переможців нагороджували в 10 номінаціях. Представивши на конкурс свою благодійну роботу за останній рік, гімназія почесно отримала ІІІ місце у номінації «Добро починається з тебе» поряд з такими відомими компаніями великого і малого бізнесу. як Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед, Райффайзен Банк Аваль, Vector Group , благодійними, громадськими фондами й організаціями, як «Серце до серця», «Батальйон Сітка», «Вулик ідей», «Шахтар Сошіал» та інших. Переможців нагороджували: Алла Шлапак - депутатка Київської міської ради; Христина Лакійчук - п'ятиразова чемпіонка України з боксу, Віце-чемпіонка світу 2021 року; Оксана Полонець - українська дизайнерка сучасного одягу з вишивкою у національному стилі, Марина Антонова - Голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000»; Олександр Олійник – Віце-президент ВБО «Асоціація благодійників України». Вітаємо всю гімназійну родину з гідною оцінкою нашої благодійної роботи !
докладніше...

23/08/2021  |  23 серпня -День Державного Прапора України
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Під час урочистого заходу, присвяченого Дню Державного Прапора України, голова Голосіївської РДА Садовой С.М. вручив паспорти ( ID- картки) учням району, які мають значні досягнення у навчанні. Серед них дві учениці гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва: Питель Вікторія (11-А) та Кравченко Альбіна (10-Б). Окрім документів, юні громадяни України отримали Конституцію України та Прапор України.
докладніше...

08/06/2021  |  Заключна зустріч учасників "Школи миру"
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

03 червня відбулася заключна зустріч учасників “Школи миру” в рамках роботи громадського руху “Діти-Посли миру !”, активними учасниками якої є і старшокласники гімназії 59 імені О.М.Бойченка. На відкритому повітрі в парку імені М.Рильського наші учні разом з однолітками інших шкіл міста підвели підсумки роботи протягом 2020-2021 навчального року : недоліки і переваги онлайн роботи, участь у тренінгах, диспутах. Працюючи в групах, діти висловили свої ідеї, побажання щодо планування роботи “Школи миру” в наступному навчальному році. Учні були приємно вражені подарунками, яякі приготувала Федерація Всесвітнього миру, і щасливі від довгоочікуваного живого спілкування з ровесниками, а це найголовніше !
докладніше...

04/06/2021  |  Вітаємо
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Чупріна Марія, учениця 8-В класу гімназії № 59 імені О.М.Бойченка, нагороджена дипломом І ступеня за результатами конкурсу краєзнавчих онлайн-проєктів "Моє Голосієво" та почесним кубком від Голосіївської районної у м.Києві адміністрації . Серед 50 робіт , представлених на конкурс з 11-ти шкіл району, робота Чупріної Марії (керівник Грабовська Л.М.) "Лиса гора - окраса Голосієва" здобула високої оцінки журі конкурсу.
докладніше...

04/06/2021  |   Всеукраїнські наукові читання " Свою Україну любіть!"
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

01 червня в Науково- дослідному інституті українознавства відбулися Всеукраїнські наукові читання " Свою Україну любіть!". Учитель українознавства гімназії №59 імені О.М.Бойченка Грабовська Л.М. мала за честь виступити перед науковцями з доповіддю на тему " Сучасні виклики у викладанні українознавства в закладах загальної середньої освіти" ( з досвіду роботи)
докладніше...

04/06/2021  |  Онлайн-марафон добрих справ "Добродвіж"
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Протягом травня лідери самоврядування гімназії 59 імені О.М.Бойченка взяли участь у Онлайн-марафоні добрих справ Добродвіж, ініційованого Українською академією лідерства, метою якого є залучення учасників, кожен з яких виконає одну чи кілька доброчинних справ, надаючи підтримку і допомогу тим, хто її потребує. Педагог-організатор, керівник волонтерської групи гімназії, долучилася до Відкритої події з Добродвіж 23 травня 2021 року, де під час спілкування вже офлайн відкрила для себе спільноту однодумців та багато перспективних можливостей співпраці з молодіжними організаціями “Пласт”, “БУР”, “ФРІ”. “Щедрий вівторок”.
докладніше...

31/05/2021  |  ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу ХЕШТЕГ-МАРАФОН
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

#Love30Ukraine #Love30 #0126 Команда гімназії 59 імені О.М.Бойченка міста Києва звітує про завершення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу і представляє проєкт "Безпечне облаштування переходу біля гімназії". Ми це зробили разом. На виконання листа Міністерства освіти та науки України від 07.05.2021 № 1/9-238, у рамках VI Глобального Тижня безпеки дорожнього руху 21 травня 2021 року для учнів гімназії було виконано низку заходів, спрямованих на популяризацію правил дорожнього руху: проведено щорічний тиждень безпеки дорожнього руху, в якому взяли участь учні 1-11 класів. Це були вікторини, конкурси, онлайн ігри, розроблені організаторами конкурсу в програмі "Wordwall", з учнями 1-4 класів були проведені авторські інтерактивні заняття. Відбулися щорічні онлайн зустрічі з батьками учнів, де обговорювалось питання безпеки дорожнього руху.
докладніше...

28/05/2021  |  Свято останнього дзвоника - 2021
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

ВІДЕОПРИВІТАННЯ https://drive.google.com/file/d/1q_r-ZKKzrlTdCB_3wGtmqQtv7cGVmVyi/view?usp=sharing
докладніше...

26/05/2021  |  Вишиванка - генетичний код нації. Історія моєї родини
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

На ваш розсуд предстваляємо відеопрезентацію пошуково-дослідницького проєкту «Вишиванка - генетичний код нації. Історія моєї родини». Учасники проєкту - учні 10-х класів гімназії 59 імені О.М.Бойченка міста Києва. Керівник - учителька української мови та літератури Шамота О.М. https://drive.google.com/file/d/14C5B50Xtc4aKYX9X5ThqAq_-SFR9oHKl/view?usp=sharing
докладніше...

24/05/2021  |  
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

20 травня 2021 року в дистанційній формі пройшов I міський етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група). Рій "Характерники" гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва посів почесне IV місце. Бажаємо учасниким і їхнім керівникам впевнено іти до майбутніх перемог.
докладніше...

21/05/2021  |  День науки - 2021
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Науково-практична конференція учнів гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києва, присвячена Дню науки – 2021 День науки – традиційне підведення підсумків наукової діяльності вчителів та гімназистів. 21 травня 2021 року в гімназії відзначалося професійне свято працівників науки – День науки (згідно з Указом Президента України № 145/97 від 14 лютого 1997р.). Визначення сучасного стану, розробка подальших шляхів розвитку інноваційної діяльності гімназії стали метою проведення науково-практичної конференції учнів – членів МАН. Відкривала конференцію – директор гімназії, заслужений учитель України Антоненко Тетяна Стефанівна. Увагу було зосереджено на сучасних тенденціях STEM-освіти, її практичному інструментарію, для формування якостей та вмінь, які необхідні дитині XXІ Старий Сергій Васильович, кандидат фізико – математичних наук, науковий керівник гімназійного товариства МАН «Дослідник», вчитель фізики розповів про діяльність наукового товариства, творчі та наукові пошуки юних талантів. На ютюб-каналі astro 59 розміщено відеофільми, зроблені на основі учнівських наукових робіт, які можна переглянути, зайшовши за посиланням http://surl.li/uika Методист гімназії Медведєва Н.А. підвела підсумки роботи наукового товариства МАН «Дослідник» гімназії у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та участі гімназистів у олімпіадах та конкурсах у 2020/2021 н.р. З доповідями виступили гімназисти – озброєні науково-практичними методами, увійшли у світ наукових проблем, удосконалювали навички практичного оволодіння специфікою ведення наукового дослідження, генерували. ідеї, шукали нові технології, пізнавали світ навколо себе і себе в ньому. По завершенню конференції усі переможці були нагороджені пам’ятними подарунками.
докладніше...

21/05/2021  |  Національний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому"
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

На виконання листа Міністерства освіти та науки України від 07.05.2021 № 1/9-238, у рамках VI Глобального Тижня безпеки дорожнього руху 21 травня 2021 року для учнів гімназії №59 імені О.М.Бойченка міста Києвавідбувся Національний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому". Мета уроку - запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді до правил поведінки на дорогах.
докладніше...

21/05/2021  |  Перші кроки вихованців ансамблю бандуристів
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

У другому семестрі 2020-2021 н.р. приступила до роботи керівник гуртка ансамблю бандуристів Катерина Василівна Ткачук. Попри карантин учні гімназії №59 імені О.М.Бойченка успішно засвоїли програму і мають перші успіхи.
докладніше...

20/05/2021  |  20 травня - День вишиванки
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

У вестибюлі гімназії 59 імені О.М.Бойченка міста Києва оформлено виставку "Вишиванка - генетичний код нації". На виставці представлені як старовинні автентичні вишиванки та рушники з різних регіонів, так і сучасні, вишиті матусями для дітей.
докладніше...

Всі новини

    Пошук по сайту
   
   

Facebook

Сайти НЗ району

Facebook сторінки шкіл

Інноватика в сучасній освіті

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2020 рік

© 2021. Інформаційна підтримка IT-SOURCE