Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ
ПРИЙОМ ДО 1-х і 10-х КЛАСІВ
COVID-19
В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Очищення влади
Досвід роботи
Державна підсумкова атестація
Методичні рекомендації
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Шкільна бібліотека
Електронна адреса для підтвердження батьками пільг в СЕЗ ЗДО
Система електронного запису СЕЗ ЗДО
Державні закупівлі
Вакансії
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Освітня карта Києва

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

ЦПРПП

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Назва Адреса Телефон
Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва вул. В. Китаївська, 85 (044) 525-53-30, (044) 525-15-72
Медична гімназія №33 міста Києва вул. Володимирська, 79-Б (044) 287-10-96, (044)287-62-47, (044)287-27-38
Гімназія №179 міста Києва пр-т Голосіївський, 120-В 258-42-42, 258-41-46


Останні новини
22/03/2023  |  Всесвітній день Землі.
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

20 березня, в день весняного рівнодення, в світі відзначають День Землі. В цей день наші гімназисти зробили малюнки, в яких показали, які можуть бути наслідки, якщо ми не будемо берегти нашу планету. Бережімо нашу землю і вона відповість нам взаємністю, адже вона така одна у всьому всесвіті.
докладніше...

20/03/2023  |  Міжнародний день сну.
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

З 2008 року Всесві́тній день сну відзначається щорічно у п'ятницю березня перед днем весняного рівнодення у рамках проекту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з проблем сну і здоров'я, адже за статистикою від безсоння страждає понад 10% населення індустріально розвинених країн, а в кожного другого дорослого жителя землі відмічається один або декілька симптомів розладу сну. Сон нам життєво необхідний. Під час нормального і здорового сну в нашому організмі відбуваються унікальні відновні процеси, без яких нам ніяк не можна відчути бадьорість і компенсувати повноту наших сил.
докладніше...

20/03/2023  |  16 березня - Міжнародний день неймовірних дітей.
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Без сумнівів, наші українські діти- неймовірні, бо , незважаючи на війну, повітряні тривоги, вони встигають здобувати освіту, мріяти та творити. Учні початкових класів Медична гімназія 33 міста Києва підготували концерт: співали патріотичні пісні, читали поезії Шевченка, а ще оркестр паперових інструментів виконував класичні твори. Слава Україні, слава українським неймовірним дітям!
докладніше...

15/03/2023  |  Обираємо професію!
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Наших одинадцятикласників радісно зустрів Київський національний університет культури і мистецтва.
докладніше...

14/03/2023  |  «Художник з душею поета»
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

З нагоди 209-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в бібліотеці імені Максима Рильського для учнів 5-А, 5-В класів було проведено літературно-мистецьку годину «Художник з душею поета». Також учні із задоволенням взяли участь у конкурсі «Шевченківські читання» та вікторині «Шляхами великого Кобзаря».
докладніше...

14/03/2023  |  Чемпіонат України з Таеквон-до І.Т.Ф. серед учнів.
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

З 10 по 12 березня в м. Черкаси пройшов Чемпіонат України з Таеквон-до І.Т.Ф. серед учнів. У змаганнях взяли участь майже 700 учасників з усіх куточків України. Медалі спортсмени виборювали у двох дисциплінах - спарингах та формальних вправах. Учні нашої гімназії виступали у складі Збірної команди міста Києва, показали високий рівень підготовки та привезли багато нагород. Своїми досягненнями вони внесли вагомий внесок у перемогу команди рідного міста, яка і стала чемпіоном цих престижних Всеукраїнських змагань.
докладніше...

10/03/2023  |  Шевченківські дні в гімназії пройшли цікаво, сучасно, активно.
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Наші здобувачі освіти створювали ілюстрації до творів Шевченка, писали диктанти та есе, брали участь у вікторині, читали вірші Кобзаря різними мовами, відвідали «Театральне кафе» та виставку творів. Наші креативні вчителі провели бінарні уроки з мистецтва та української літератури, математики та української літератури, виховні години – і всюди головною темою були життя та творчість нашого видатного генія. Він був сучасним під час свого життя, залишається сучасним і на сьогоденні.
докладніше...

09/03/2023  |  209-річчя з дня народження Тараса Шевченка
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об'єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. 07 березня з нагоди 209-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка класні керівники провели виховні години присвячені життєвому та творчому шляху великого Генія. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну!
докладніше...

09/03/2023  |  Перевтілення картин Т. Г. Шевченка
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

А чи знаєте Ви, що Тарас Григорович написав 835 картин?! Особливе місце у творчості Т. Шевченка посідають автопортрети, а його картини природи — це портрети свободи. Любив він зображувати і своїх друзів. У рамках відзначення шевченківських днів учні 5-11 класів створили власну галерею за мотивами картин Шевченка-художника: учні підготували фотокопії картин з власними адаптованими образами на них. Запрошуємо переглянути імпровізаційне фотоательє.
докладніше...

02/03/2023  |  "Українська ідентичність за допомогою Googlе-дудл"
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Шукай Україну в Google! Протягом минулого тижня у вестибюлі корпусі №1 проходила виставка малюнків учнів паралелі 5-х класів "Українська ідентичність за допомогою Googlе-дудл". Напевно, ви звертали увагу, що логотип всесвітньої пошукової системи Googlе постійно змінюється. Ці картинки та образи називаються дудлами. Уявіть, як може виглядати Googlе в день, присвячений Україні, її славетній історії та непереможній нації! Організатор виставки, вчитель історії - Олійник Леся Михайлівна.
докладніше...

02/03/2023  |  Гімназія Альтенхольц на зв'язку
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

24 лютого 2023 року у партнерській гімназії Альтенхольц у передмісті Кіля (Німеччина) Хеннінг Шредер (координатор учнівського обміну) разом із трьома колегами організували виставку фото матеріалів. Виставка була присвячена нашій гімназії, життю гімназії у роки війни. На даний захід були запрошені репортери місцевої газети «Kieler Nachrichten» («Новини Кіля») та репортери Німецького Радіо, які взяли інтерв’ю у Хеннінга Шредера та учнів гімназії Альтенхольц. Ми цінуємо підтримку нашої партнерської гімназії, дякуємо за підтримку і віримо, що учнівський обмін між нашими закладами буде неодмінно продовжено після завершення війни в Україні. Адже дана співпраця триває із 1994 року!
докладніше...

24/02/2023  |  Рік війни...
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Страшний, лютий, сповнений втрат і розчарувань. Але це і рік гордості, незламності, небайдужості, єдності, віри і надії. Ми навчилися жити під звуки сирен, здобувати освіту в укриттях, волонтерити, донатити, берегти одне одного, співчувати і допомагати. Ми не перестали боятися масованих атак чи новин з фронту. Але ми загартувалися, ми стали сильнішими. Тепер ніхто не зможе сказати, що ми "маленький народ". Ми незламний народ, який на весь світ заявив про своє право на життя. Дякуємо захисникам і захисницям, волонтерам, рятувальникам, медикам, енергетикам, учителям, усім, хто наближає перемогу. Ми вистоїмо! Ми переможемо! І буде весна!!! Слава Україні! Героям слава!
докладніше...

22/02/2023  |  Поштова марка
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

У рамках відзначення 105-ї річниці школи-гімназії №59 імені О. М. Бойченка, було випущено поштову марку з емблемою та видами гімназії. Це особлива справжня марка, якою можна не лише милуватися, а й оплатити письмову кореспонденцію.
докладніше...

22/02/2023  |  Профорієнтаційна зустріч учнів 9-х класів
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

На виконання плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 р. № 469-р, 21 лютого до гімназії завітали представники закладів професійної та фахової передвищої освіти : Відокремлений структурний підрозділ «Київський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно-економічного університету». Київське регіональне вище професійне училище будівництва. Київське вище професійне училище водного транспорту. Метою даного візиту були презентації закладів освіти та організація профорієнтаційної роботи для учнів 9-х класів гімназії.
докладніше...

21/02/2023  |  21 лютого - Міжнародний день рідної мови.
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

У медичній гімназії у цей день були незвичні уроки рідної мови ( урок-квест, урок-цікавинок і кросвордів, урок-досліджень, урок-подорож), виставка книг. Мова – душа народу. Українська мова ніжна, чемна, різнобарвна, багата, красива, мелодійна і милозвучна! Ми пишаємося нашою мовою! Ми пишаємося тим, що ми – українці!
докладніше...

20/02/2023  |  День Героїв Небесної Сотні. 9 років кривавої дати.
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Україна вшановує пам'ять Героїв , які ціною власного життя відстояли майбутнє нашої держави. В медичній гімназії для здобувачів освіти проведено патріотичні години «Небесна Сотня білих журавлів», в бібліотеці створена ілюстраційно-тематична виставка «Небесна сотня - перші герої російсько-української війни». Герої не вмирають, а залишаються в наших серцях. Слава Украйні! Героям Слава!
докладніше...

20/02/2023  |  Разом до перемоги!
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Щира подяка кожному, хто долучився до збору коштів для придбання тепловізора нашому захиснику, вчителю фізичної культури Брусенку Дмитру Сергійовичу та його побратимам 68 стрілецького батальйону, які захищають країну на Донеччині. Бійці передають слова вітання і подяки, отримавши нещодавно посилки: “Передаємо велику вдячність гімназії № 59 за придбання тепловізора, за чудові та смачнющі смаколики, за окопні свічки, балаклави та вітамінні суміші. Велика вдячність директору гімназії №59, Антоненко Тетяні Стефанівні, за організацію допомоги нашому батальйону. Велика гімназійна родина, щиро вдячний за підтримку! 🇺🇦 Переможемо ворога разом !💙💛
докладніше...

20/02/2023  |  День Державного Герба України
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Сьогодні відзначається День Державного Герба України 💛💙 Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності. Учні 1-4 класів створювали власні виставки з зображенням герба. Запропонували нові, цікаві ідеї кольорової гами національного символу, але незмінним залишався Тризуб, який для українців по всьому світу символізує зв‘язок із Батьківщиною🇺🇦
докладніше...

17/02/2023  |  День єднання
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!
докладніше...

17/02/2023  |  День доброти
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

17 лютого, у День доброти, вся гімназійна родина долучилася до збору необхідної допомоги пораненим бійцям, які проходять лікування у Головному військовому клінічному госпіталі. Також цього дня працівники гімназії виготовили вітамінні суміші для передачі нашим захисникам. Ми вдячні всім, хто долучився до цієї важливої справи! Не зупиняймося і продовжуймо творити добро! Усе буде Україна!”
докладніше...

Всі новини

    Привітання

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!


Управління освіти >>>    

    Пошук по сайту
   
   

Facebook
Telegram
Сайти НЗ району

Facebook сторінки закладів освіти

Сучасні заклади освіти

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2023 рік

© 2023. Інформаційна підтримка IT-SOURCE