Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ
ПРИЙОМ ДО 1-х і 10-х КЛАСІВ
COVID-19
В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Очищення влади
Досвід роботи
Державна підсумкова атестація
Методичні рекомендації
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Шкільна бібліотека
Електронна адреса для підтвердження батьками пільг в СЕЗ ЗДО
Система електронного запису СЕЗ ЗДО
Державні закупівлі
Вакансії
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Освітня карта Києва

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

ЦПРПП

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Назва Адреса Телефон
Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва вул. В. Китаївська, 85 (044) 525-53-30, (044) 525-15-72
Медична гімназія №33 міста Києва вул. Володимирська, 79-Б (044) 287-10-96, (044)287-62-47, (044)287-27-38
Гімназія №179 міста Києва пр-т Голосіївський, 120-В 258-42-42, 258-41-46


Останні новини
29/11/2022  |  зАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Наприкінці листопада ми вшановуємо пам'ять усіх людей, які загинули під час трьох голодоморів у ХХ столітті. Родини учителів та учнів нашої гімназії вшанували пам'ять людей, які загинули та запалили свічки на вікні після хвилини мовчання. Учні початкової школи провели символічну акцію "Запали свічку пам'яті". Запалимо свічку, згадаємо всіх закатованих голодною смертю. Незламні тоді, незламні зараз !
докладніше...

25/11/2022  |  Всеукраїнський екопроект "МІШОЧОК"
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Наша гімназія цього року долучилась до проєкту екологічного спрямування « МІШЕЧОК » від Громадської організації "Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukrain», метою якого є поширення екозвички користуватись багаторазовими торбинками та відмова від поліетилену, таким чином зменшити негативний вплив на навколишнє середовище, починаючи зі своєї родини. Наші гімназисти виготовили чудові екоторбинки!
докладніше...

21/11/2022  |  Перемога буде за нами!
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Медична гімназія №33 міста Києва долучилася до збору коштів для допомоги у придбанні генератора та буржуйок для інженерно-саперного взводу мотопіхотного батальйону 128 окремої гірсько-штурмової бригади. Поставлені завдання виконані! Дякуємо усім, хто долучився. А це повідомлення від наших хлопців: "Доброго дня! Ми з України✌️! Дорогі друзі, колеги, сусіди та прості українці! Вчора закінчився збір коштів, який розпочато на початку листопада для купівлі генератора та "буржуйок".Сьогодні звітуємо про це. З Вашою допомогою ми назбирали 93 912,29 грн. Публікуємо фото нашого взводу з генератором, який вже почав свою роботу та допомагає нам вирішувати нагальні потреби, а саме: зварювання, підключення обігрівачів та іншої техніки, яка нам потрібна для виконання завдань. Саме тому придбано потужний 7 квт. генератор. Щиро дякуємо всім, хто долучився до вирішення наших проблем. Слава Україні! Перемога буде за нами!"
докладніше...

21/11/2022  |  З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

18 років тому українці вийшли на головну площу країни, аби заявити про своє право на чесні вибори та готовність виборювати демократичні цінності попри все. 9 років тому тисячі людей знову вийшли на Майдан Незалежності — з жагою до боротьби проти проросійського вектору розвитку та готовністю віддати своє життя за майбутнє рідної країни. Сьогодні, у День гідності та свободи ми міцно стоїмо на захисті свого права на неподільність та розвиток власної держави — незалежної України. Незалежно від віку, фаху та відстані. На різних фронтах. На передовій, у волонтерстві, мовою мистецтва. Навчаючи дітей, рятуючи людей, несучи світло, продовжуючи працювати та донатити на перемогу. Слава Україні!
докладніше...

11/11/2022  |  Інтелект-турнір
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Уже традиційною для наших гімназистів стала гра "Інтелект-турнір". У цьому році, незважаючи на воєнні дії в нашій країні, на перебої зі світлом, на повітряні тривоги, команда здобувачів освіти гімназії "Гіппократи"взяла участь у відбірковому турі цієї гри. Дякуємо організаторам за можливість зустрітись командою та продемонструвати свої знання, логіку та кмітливість у цьому інтелектуальному турнірі. Віримо в перемогу! Дякуємо нашим Збройним силам за можливість вчитись і збагачувати свої знання!
докладніше...

11/11/2022  |  ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ – 2022
Учбовий заклад: Гімназія №59 ім.О.М.Бойченка міста Києва

Уже традиційно гімназисти долучаються до написання Радіодиктанту національної єдності. З нагоди Дня української писемності та мови для учнів гімназії було проведено інтелектуальне свято «Квітни, мово калинова!»
докладніше...

10/11/2022  |  День української писемності та мови
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

9 листопада, в День української писемності та мови, наші гімназисти, учителі та батьки долучились до написання Радіодиктанту національної єдності-2022, мета якого - об'єднати людей всього світу навколо України!
докладніше...

31/10/2022  |  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходив з 01 жовтня по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек під гаслом: «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи»
докладніше...

28/10/2022  |  День гарбуза.
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

В останній день тижня, напередодні осінніх канікул, медична гімназія весело і яскраво провела День гарбуза. Були і цікаві уроки, і справжнє свято у першокласників, і гарбузові прикраси та смаколики. А скільки всього цікавого дізнались процю чудову ягоду!!!у пер
докладніше...

28/10/2022  |  Разом до Перемоги!
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Наша гімназія завжди щиро готова прийти на допомогу. От і нещодавно волонтерами було кинуто клич на підтримку шкіл Харківщини. Наші підручники вже доставлені туди, де вони дуже потрібні.
докладніше...

24/10/2022  |  Психологічний тренінг
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

20 жовтня педагоги медичної гімназії №33 міста Києва пройшли тренінгове заняття на тему: "Формування навичок першої психологічної допомоги та підтримки у кризових ситуаціях", яке провела психологиня гімназії Наумчук Наталія. Нещодавно вона пройшла навчання у ізраїльських психологів за підтримки Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Києва
докладніше...

14/10/2022  |  З Днем захисників та захисниць України!
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Попри виклики сьогодення, в нашій гімназії пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України! З нетерпінням чекаємо всіх вдома, в нашій мирній і квітучій Україні!
докладніше...

13/10/2022  |  До дня захсників і захсниць
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Наші захисники і захисниці кожного дня захищають українців від російської агресії на передовій, на кордонах і в тилу. Ми вирішили підтримати наших воїнів і зробили для них подарунки, в які вклали всю теплоту свого серця і віру в перемогу!
докладніше...

11/10/2022  |  ІІІ Міжнародний урок доброти
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Здобувачі освіти 1, 2, 3, 5 та 6-Б класів нашої імназії долучились до проведення ІІІ Міжнародного уроку доброти, на яких поговорили про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. І, як завжди, самими емоційними та нескінченними були історії про своїх домашні хулюбленців!
докладніше...

03/10/2022  |  Всеукраїнський день бібліотек
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек 30 вересня у бібліотеці медичної гімназії №33 міста Києва пройшов День відкритих дверей: «Бібліотека – море книг Бібліотека – храм науки Переступайте наш поріг, Беріть скарби нетлінні в руки» Для педагогічного колективу гімназії була організована тематична виставка бібліотекарем Бондар Л.С. методичної літератури: «Бібліотека нової української школи – освітній простір для можливостей кожного. Для здобувачів освіти гімназії відбулася презентація бібліотеки «Книжковий дім – відкритий всім». Учні 2 класу взяли активну участь в акції «Подаруй книгу шкільній бібліотеці».
докладніше...

03/10/2022  |  Ми пишаємося!
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Осінній кубок з плавання у Франкфурті на Майні. Учень 8-а класу Жмур Андрій став переможцем змагань. А свою перемогу Андрій присвятив учителям медичної гімназіі 33 міста Києва. Вітаємо нашого чемпіона! Гугулашвілі Тіна в австрійському Відні достойно представила наш заклад в змаганнях з волейболу. Вітаємо! А наші восьмикласники Хорошун Денис та Цимбал Аліназайняли друге та третє місце в олімпіаді з української мови! Щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими таздібними учнями! Бажаємо подальших успіхів!
докладніше...

29/09/2022  |  Бабин яр....Ми пам'ятаємо...
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

29 вересня кожного року ми згадуємо як в Бабиному Яру почалися масові розстріли. Бабин Яр - один з 10 наймасовіших розстрілів євреїв нацистами. Це місце стало братською могилою для десятків тисяч жертв. Хотілося б написати - «Пам‘ятаємо, щоб не повторилося»… але зараз, під час війни з росією, яка вбиває нас лише тому, що ми українці, яка вторглася на наші землі і як голодна гієна нищить нас за національною ознакою, ми розуміємо, що мусимо пам‘ятати, щоб пишатися своїм народом, своїм корінням, мусимо пам‘ятати, щоб розуміти, що ворог ненавидить тих, хто є сильним і незламним народом, мусимо пам‘ятати, щоб світ відкрив очі й побачив усі звірства…
докладніше...

19/09/2022  |  Всесвітній день прибирання
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

17 вересня під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» 24 регіони нашої держави з дотриманням карантинних вимог та обмежень воєнного часу приєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом із мільйонами учасників у 191 країні світу. В ці важкі часи ми продовжуємо піклуватись про нашу природу, нашу країну, наше місто, нашу гімназію. Це - наш фронт! І ми на ньому вже переможці! Чекаємо ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!
докладніше...

16/09/2022  |  "Олімпійський тиждень" в гімназії триває...
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

Спорт уособлює в собі молодість, велич духу і мужність, а здорові духом і тілом люди складають опору суспільству, адже спорт не тільки дає здоров'я, а й загартовує характер і волю. Серед здобувачів освіти нашої гімназії пройшов флешмоб "Спортивний Феєрверк".
докладніше...

12/09/2022  |  Протипожежна безпека
Учбовий заклад: Медична гімназія №33 міста Києва

В рамках Тижня знань з основ здоров'я здобувачі освіти нашої гімназії взяли участь у конкурсі дитячого малюнка або постера "Пожежна безпека очима дітей", а початкова школа подивилась цікавий пізнавальний мультфільм "Небезпечні забави лисенятка Фредді".
докладніше...

Всі новини

    Привітання

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!


Управління освіти >>>    

    Пошук по сайту
   
   

Facebook
Telegram
Сайти НЗ району

Facebook сторінки закладів освіти

Сучасні заклади освіти

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2022 рік

© 2022. Інформаційна підтримка IT-SOURCE