Для учнів 1-4-х класів пройшла пізнавальна зустріч із старшим інспектором відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції Міхеєвим Максимом Сергійовичем.
Що робили діти:
- повторили правила дорожнього руху;
- побачили справжнє службове авто;
- дізналися більше про роботу поліції;
- задали питання про безпеку на дорозі.
Дякуємо патрульній поліції Києва за корисні знання та безпеку наших дітей! |