Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

Положення про Управління освіти
Запобігання і протидія корупції
Очищення влади
БЕЗБАР'ЄРНІСТЬ
В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
ГУРТКОВА РОБОТА
ПРИЙОМ ДО 1-х і 10-х КЛАСІВ
УЧИТЕЛЬ РОКУ
Методичні рекомендації
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація педагогічних працівників
ЗНО - НМТ
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Електронна адреса для підтвердження батьками пільг в СЕЗ ЗДО
Система електронного запису СЕЗ ЗДО
ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ
Вакансії
ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ
Шкільна бібліотека
Інклюзивно-ресурсний центр
Районна організація профспілки

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
osvita.golos@kyivcity.gov.ua

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Протодія булінгу

Децентралізація

Освітня карта Києва

ЦПРПП

Пункт незламності

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти






29/05/2026  |  Останній дзвоник – 2026: вплітаючи у майбутнє віру, єдність і Перемогу.
Збільшити

Сьогодні подвір’я Гімназії №110 міста Києва знову наповнилося особливою атмосферою — щирими усмішками, хвилюванням, обіймами, музикою та тим самим знайомим звуком, який щороку стає символом завершення ще одного важливого етапу — Останнім дзвоником.

 

Свято розпочалося яскраво та енергійно — із виступу Чирлідингу, який задав настрій усій гімназійній родині. Під оплески на подвір’я вийшли учні 9-х класів разом зі своїми класними керівниками — уже дорослі, впевнені, красиві, але все ще такі рідні для своєї школи.

Після урочистого відкриття свята директором гімназії прозвучав Державний Гімн України. А далі — хвилина мовчання. Тиша, у якій було все: вдячність, біль, пам’ять і повага до тих, завдяки кому українські діти мають змогу навчатися навіть у час війни.

«1556 днів боротьби. 1556 днів сили. 1556 днів незламності України», — пролунало під час заходу.

Особливим моментом став патріотичний флешмоб під пісню «Палала». У кожному русі, у кожному погляді дітей відчувалася любов до України, віра в перемогу та бажання жити у вільній і мирній державі.

У своєму виступі директор гімназії – Лариса Ігорівна Дубовик звернулася до учнів, учителів і батьків зі словами, які торкнулися кожного: «Цей навчальний рік був непростим. Але ми вистояли. Ми навчали, підтримували, мотивували, допомагали дітям не втратити дитинство навіть у складний час. І сьогодні ми можемо з гордістю сказати — ще один навчальний рік наша гімназія пройшла гідно».

Окрему подяку директор висловила нашим Захисникам і Захисницям: «Саме завдяки ЗСУ у школах лунають дитячі голоси, проходять уроки, свята і звучить Останній дзвоник. Дякуємо за можливість жити, навчати й навчатися».

Теплі слова вдячності пролунали також для батьків і педагогів: «Ми пройшли цей навчальний рік разом. Батьки, вчителі, учні — одна велика гімназійна родина. І саме в єдності наша сила. Ми не були наодинці — ми були поруч одне з одним».

Під час свята директор вручила учням похвальні листи за високі досягнення у навчанні, а також відзначила подяками учасників і переможців олімпіад, конкурсів, спортивних змагань та команди гімназії, які гідно представляли заклад протягом навчального року. Подяки отримали й працівники гімназії, учителі та асистенти вчителів за професіоналізм, відданість своїй справі, підтримку дітей і вагомий внесок у життя гімназійної родини. Директор подякувала всім, хто щодня творив освітній простір, надихав, навчав і допомагав учням досягати нових успіхів.

 

Надзвичайно символічною та емоційною стала композиція під пісню «І буде весна». Учениця у вінку — як образ України — стояла в центрі свята, а випускники по черзі вплітали у її віночок кольорові стрічки зі словами: «Віра», «Любов», «Мир», «Єдність», «Незламність», «Надія», «Патріотизм», «Добро», «Перемога».Ця мить стала справжнім символом того, якою сьогодні є наша молодь — свідомою, сильною, щирою та небайдужою.

Фінальні акорди свята прозвучали у випускному вальсі — красивому, ніжному, трохи сумному танці про дитинство, яке так швидко минає. А за доброю традицією останній шкільний дзвоник виконали учні 9-х класів разом із директором гімназії — як символ завершення важливого етапу та початку нової дороги.

Останній дзвоник 2026 — це не лише про завершення навчального року. Це про силу української освіти. Про дітей, які мріють навіть під звуки сирен. Про вчителів, які щодня тримають освіту. Про батьків, які вірять і підтримують. І про Україну, яка попри все — живе, навчає і виховує майбутнє.

 

2025/2026 навчальний рік увійде в історію як ще один рік української освіти під час війни. Вітаємо всіх із завершенням навчального року! Нехай останній дзвоник стане символом нових можливостей, сміливих мрій і майбутніх звершень. Бажаємо мирного літа, щасливих канікул і віри в те, що найкраще — попереду. Зі святом!

  ​#ГолосіївськийРайон

#УправлінняОсвітиГолосіївськоїРДА 
#ГолосіївськаРДА
#ВсеБудеОк

#ОстаннійДзвоник2026 
#Гімназія110Київ
#ОсвітаКиєва
#ДякуємоЗСУ
#ОсвітаПідЧасВійни






    Привітання

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!


Управління освіти >>>    

    Пошук по сайту
   
   

Facebook
Telegram
Сайти НЗ району

Facebook сторінки закладів освіти

Дошкілля Голосієва

Сучасні заклади освіти

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Укриття/Сховища

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2026 рік

© 2023. Інформаційна підтримка IT-SOURCE