Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ
ПРИЙОМ ДО 1-х і 10-х КЛАСІВ
COVID-19
В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Очищення влади
Досвід роботи
Державна підсумкова атестація
Методичні рекомендації
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Шкільна бібліотека
Електронна адреса для підтвердження батьками пільг в СЕЗ ЗДО
Система електронного запису СЕЗ ЗДО
Державні закупівлі
Вакансії
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Освітня карта Києва

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

ЦПРПП

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Назва Адреса Телефон
Спеціальна школа №7 міста Києва вул. Заболотного, 146 (044) 526-70-02
Спеціальна школа №9 міста Києва вул. Сеченова, 9 257-50-15, 257-23-71
Спеціальна школа №11 міста Києва Вул. Волзька, 12-А (044) 529-17-29


Останні новини
14/10/2022  |  «День захисників і захисниць України, День Українського козацтва»
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню національно-патріотичного духу у суспільстві у спеціальній школі № 9 відбулись заходи (онлайн). Учні малювали вітальні листівки для захисників і захисниць України, вчителі проводили уроки на тему: «Всі ми діти козацького роду!», тематичні відеоролики, презентації: «Час згадати нашу славу, брате», «Тої слави козацької повік не забудем», виховні заходи «Слава незламним захисникам України».
докладніше...

29/09/2022  |  День пам‘яті жертв Бабиного Яру
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З нагоди 81-ї річниці трагедії Бабиного Яру та з метою розширення в учнів знань про історичні події Другої світової війни 1939-1945 років, про Бабин Яр та виховання у них поваги до історичного минулого українського народу класними керівниками були проведені відкриті уроки. Після перегляду презентацій, документальних фільмів, учні дізналися про знакові дати, події трагічного періоду та їх значення, а також про особливості та чисельність жертв Бабиного Яру.
докладніше...

23/09/2022  |  Тиждень Міжнародних жестових мов та Міжнародний день глухих людей
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З нагоди Міжнародного тижня жестових мов та Міжнародного дня глухих людей в школі були проведені цікаві заходи: мовно-ілюстративні вікторини, на яких всі учні активно розвивали вправність у перекладі на жестову мову текстів та у зворотньому перекладі. На книжковій виставці, яку організувала бібліотекар школи Єрмолаєва В.В., учні та вчителі ознайомилися з відповідною літературою. Вчитель української жестової мови Грінченко І.С. та вчитель історії Брикіна О.М. провели відкритий урок для учнів середньої школи на тему: «Історія виникнення жестової мови». Розпочався урок виконанням Гімну України у супроводі жестового перекладу. Учні початкової школи брали участь у конкурсі малюнків та у відтворенні абетки жестової мови. Міжнародний тиждень жестової мови закінчився, але ніколи не закінчиться розвиток і популяризація української жестової мови.
докладніше...

16/09/2022  |  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно–просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану у школі було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності «Обережно: небезпека!». В ході Тижня класними керівниками та вихователями були проведені виховні бесіди, вікторини, розробки пам’яток дій у кризових ситуаціях. Основна мета проведення «Тижня знань основ з безпеки життєдіяльності» – допомогти сформувати у здобувачів освіти свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій. Відповідно до тематики Тижня було проведено заходи: * бесіда «Стій! Увага! Йди!» (1-4 класи); * бесіда «Дорога до школи» (5-7 класи); * виховні години: «Це повинен знати кожен. Надання першої домедичної допомоги» (9-10класи); * аукціон ідей «Що означає безпека»; * творчі уроки з біології та предмету основи здоров’я; * вікторина щодо знань правил пожежної безпеки (5-9 класи); * вікторина в малюнках «Обережно! Небезпека!»; * ознайомлення батьків з алгоритмом дій під час виникнення надзвичайних ситуацій. Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.
докладніше...

16/09/2022  |  Олімпійсьський тиждень 2022
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

Вчителі фізичної культури нашої школи активно долучилися до проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та фізкультурно-оздоровчих заходів. Бажаємо кожному досягти свою олімпійську сходинку, взяти свою олімпійська висоту. Протягом тижня діти створювали цікаві малюнки до Дня спорту «Знай наший олімпійських чемпіонів, брали участь у шкільних змаганнях «Веселі старти». Учні змагалися у спритності та витривалості. Проведено інформаційні хвилинки «Цікаві олімпійські факти», «Парлімпійські ігри». У рамках Олімпійського уроку був проведений інформаційний відеоперегляд «Знай своїх чемпіонів»серед учнів середніх класів.
докладніше...

21/02/2022  |  Міжнародний День рідної мови
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

докладніше...

18/02/2022  |  День Героїв Небесної Сотні
Учбовий заклад: Спеціальна школа №7 міста Києва

докладніше...

18/02/2022  |  Вони тримали за нас небо
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України у спеціальній школі № 9 міста Києва з 14 по 18 лютого 2022 року було проведено цикл заходів. Так відбулися: • виховні години на теми «Герої Небесної Сотні», «День памяті Героїв Небесної Сотні», «Герої не вмирають», «За Україну,за її волю», «Їх подвиг пам’ятатимемо завжди», «Будемо гідні славі героїв», «Небесна сотня-то в серцях вогонь, він гаряче палав за Україну», «Хто вони герої минулого і сьогодення?», «Герої не вмирають», «Небесна Сотня. Вони боролися за єдність України», «Ангели майдану», «З Україною в серці», «Майдан – символ національної гідності»;
докладніше...

17/02/2022  |  День спонтанного прояву доброти
Учбовий заклад: Спеціальна школа №7 міста Києва

докладніше...

16/02/2022  |  День єднання
Учбовий заклад: Спеціальна школа №7 міста Києва

докладніше...

16/02/2022  |  ДЕНЬ ЄДНАННЯ
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З метою патріотичного виховання, згуртування молоді, любові до України, свого народу, шанобливого ставлення до його культури, здатності зберегти свою національну ідентичність, до Дня Єднання в Україні у Спеціальній школі № 9 міста Києва проводились виховні заходи онлайн. На початку заходів лунав Гімн, проведений конкурс малюнків серед учнів «Символи України». Відзначаючи День Єднання, ми сповнені гордістю за нашу державу, в якій понад усе ми цінуємо свободу і гідність та продовжуюємо боронити незалежність України. #UAразом, об‘єднані Україною
докладніше...

02/02/2022  |  Розпочато моніторинг харчування
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

В Україні розпочала роботу платформа про здорове харчування у школах «Знаїмо» – https://znaimo.gov.ua. Вона є частиною реформи системи шкільного харчування. Так з цією метою перевірки якості реалізації реформи харчування у спеціальній школі № 9 міста Києва та згідно річного плану школи на 2021-2022 навчальний рік розпочато моніторинг з 01 лютого 2022 року. Харчування здобувачів освіти здійснюється відповідно затверджених норм та Порядку організації харчування у закладах освіти (Постанова КМУ від 24 березня 2021 року №305) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/305-2021-%D0%BF#Text з 01 січня 2022 року внесені зміни в організації харчування дітей. Харчування відбувається за 4-х тижневим меню, яке передбачає зменшення кількості солі, цукру, жиру у блюдах та збільшення кількості овочів та фруктів у раціоні дітей. Також буде змінено підхід до використання білкових продуктів ( м’ясо, риба, яйця). Меню затверджене у Держпродспоживслужбі. znaimo: Платформа про здорове шкільне харчування Home Реформуємо систему харчування в українських закладах освіти та надаємо достовірну інформацію про збалансовану їжу й корисні звички
докладніше...

28/01/2022  |  Заходи до Дня пам’яті жертв Голокосту та Дня пам’яті Героїв Крут в спеціальній школі № 9
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З метою збереження національної пам'яті, формування патріотичних почуттів дітей та учнівської молоді в школі пройшли заходи до Дня пам'яті жертв Голокосту та Дня пам’яті героїв Крут з 24 січня по 28 січня 2022 року. Були проведені виховні години: «Голокост: не забути, не простити», «Голокост - уроки пам'яті», «Пам'ятаємо трагічні події». Пройшли презентації «Жертви Голокосту», «Бабин Яр - трагедія народу України». Виховні заходи: «Бій під Крутами 29 січня 1918 року», виховні години: «Бій під Крутами – національна історична пам’ять…», Виховні бесіди: «104 роки бою під Крутами. Причини і наслідки», «Бій під Крутами: героїзм і трагедія нашої історії». Також для учнів проходив перегляд фільмів до Дня пам’яті Героїв Крут та Дня пам'яті жертв Голокосту. Урок історії: «Бій під Крутами. Події Української революції 1917-1921 років», де вчитель історії Брикіна О.М. організувала перегляд уривків з документальних фільмів.
докладніше...

21/01/2022  |  День Соборності України
Учбовий заклад: Спеціальна школа №7 міста Києва

докладніше...

21/01/2022  |  День Соборності України в Спеціальній школі № 9
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів: виховні години, перегляд фільмів, конкурс малюнків. Під час заходів були використані: вислови відомих людей, відео, притчі та презентації, прозвучали вірші про Україну. Учні школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.
докладніше...

29/12/2021  |  Доброчесність. Запобігання корупції.
Учбовий заклад: Спеціальна школа №7 міста Києва

докладніше...

21/12/2021  |  Вручення подарункових наборів дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування
Учбовий заклад: Спеціальна школа №7 міста Києва

докладніше...

06/12/2021  |  З Днем Збройних сил України
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України в спеціальній школі № 9 організована виставка книжкової літератури, яку підготувала бібліотекар. По класам проведені виховні заходи та виставка малюнків «Зі святом, захисники!» Колектив нашої школи від щирого серця вітає кожного, хто причетний до Збройних Сил України, з професійним святом та зичить міцного здоров’я, душевного спокою, злагоди та добробуту у родинах. І нехай ваша професійна діяльність відбувається лише під мирним небом нашої суверенної України. З Днем Збройних Сил України!
докладніше...

01/09/2021  |  «День знань у спеціальній школі N9 міста Києва»
Учбовий заклад: Спеціальна школа №9 міста Києва

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителі, учнів та батьків перше вересня – це щось більше ніж просто початок нової пори року – осені, це справжнє свято. Свято нових знань, зустрічі з шкільними друзями та вчителями, які покажуть їм нові незвідані куточки Країни знань. Для першокласників цей навчальний рік стане першим, для випускників – останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. На шкільному подвір’ї нашої школи для першокласників та випускників пролунали слова привітання директора школи та перший дзвінок. Далі на школярів чекав захоплюючий квест - знайомство з школою!
докладніше...

Всі новини

    Привітання

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!


Управління освіти >>>    

    Пошук по сайту
   
   

Facebook
Telegram
Сайти НЗ району

Facebook сторінки закладів освіти

Сучасні заклади освіти

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2022 рік

© 2022. Інформаційна підтримка IT-SOURCE