29 травня у Спеціальній школі № 9 міста Києва пролунав Останній дзвоник — особливий, хвилюючий і водночас радісний день для всієї нашої шкільної родини. Це свято стало символом завершення ще одного навчального року, сповненого праці, знань, нових досягнень, щирих емоцій та спільних перемог. Попри всі труднощі сьогодення, наша школа продовжує жити, навчати, підтримувати та надихати дітей. На святі лунали теплі слова привітань для учнів, педагогів, батьків та особливо — для наших випускників, для яких сьогоднішній дзвоник став початком нового життєвого етапу. Нехай літо подарує всім мирний відпочинок, тепло, гарний настрій та нові сили!
Зі святом Останнього дзвоника! |