Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ
ПРИЙОМ ДО 1-х і 10-х КЛАСІВ
COVID-19
В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Очищення влади
Досвід роботи
Державна підсумкова атестація
Методичні рекомендації
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Шкільна бібліотека
Електронна адреса для підтвердження батьками пільг в СЕЗ ЗДО
Система електронного запису СЕЗ ЗДО
Державні закупівлі
Вакансії
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Освітня карта Києва

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

ЦПРПП

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти


Ліцей  №227 імені М.М.Громова міста Києва
Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва
Адреса: вул. Якубовського, 7-Д

Директор: Роман Юлія Адольфівна

Рік заснування: 1980

Кількість учнів: 925

Кількість вчителів: 65

Телефон: (044) 250-02-27

Факс: (044) 250-02-25

E-mail: szsh227@ukr.net

Веб-сторінка: http://lyceum227.kiev.ua

Ліцей  №227 імені М.М.Громова міста Києва
Ліцей №227 імені М.М.Громова міста КиєваНовини
27/11/2022  |  Театр танцю "Колорит"
20 листопада 2022 року на Всеукраїнському двотуровому багатожанровому конкурсі "Україна була, є та буде!" театр танцю "Колорит" (керівник Оксана Кучер) здобув диплом ІІ ступеню з композицією "Вирій" в номінації 3 вікова категорія сучасна хореографія! Вітаємо колектив!
докладніше...

27/11/2022  |  Музейний квест
25 листопада 2022 року команда учнів 8-х класів ліцею взяла участь у районній грі-конкурсі «Музейний квест». Учні ознайомилися з експозицією музею «Захисники Вітчизни» спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва, виконували завдання на військову тематику.
докладніше...

27/11/2022  |  До Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років
Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932–1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. Сьогодні голодомор – не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців і сучасне покоління. Учні ліцею в глибокій скорботі схиляють голови в пам'ять невинних жертв Голодомору 1932-1933 років.
докладніше...

27/11/2022  |  Тактична медицина
На уроці Захисту України для учнів 11-х класів представниками ГО "ASD - Alpha Self Defense" було проведено заняття з тактичної медицини. Тактична медицина — це надання допомоги на догоспітальному етапі, націлене передусім на усунення попереджуваних причин смерті, за принципами, що враховують загрозу від бойових дій чи активного стрільця. Може статися, що збереження життя і здоров’я людини залежатиме тільки від вас, а тому необхідно знати, що і коли робити, в якій черзі і як запобігти ризикам. Ці знання допоможуть швидко зреагувати на позаштатну ситуацію і надати першу допомогу людині, щоб зберегти їй життя.
докладніше...

27/11/2022  |  Волонтерство
Війна... Страшна подія, яка увірвалася в наше мирне життя.Із перших днів вторгнення в Украіну російських окупантів у нашому ліцеї посилився волонтерський рух. Ніхто не залишається осторонь цієї благородної справи. Вчителі, учні, батьки взяли активну участь у зборі речей та продуктів харчування для мешканців Херсонської області. Усе зібране сьогодні вирушило в Херсон. Усі члени нашого дружнього шкільного колективу розуміють важливість волонтерської діяльності, бо лише разом ми сила! Щиро дякуємо за розуміння та підтримку! Попереду - не менш важливі волонтерські справи! Все буде Україна!
докладніше...

21/11/2022  |  Подаруй тепло захиснику
Учні нашого ліцею об'єднали зусилля та навчилися виготовляти окопні свічки для військовослужбовців. Таким чином хочуть допомогти нашим захисникам на передовій зігрітися у холодну пору року. Окопні свічки можуть освітити або обігріти невелике приміщення. Їх можна використовувати для розігріву води чи їжі, або підсушити одяг. Горить така свічка близько 2-3 годин. Сьогодні окопні свічки поїхали на Донецький напрям. На фронт також передали малюнки та ангелики, виготовлені учнями молодших та середніх класів. Діти висловлюють щиру подяку воїнам за змогу навчатися в рідній школі, адже їх спокій охороняють мужні та сміливі нащадки українських козаків. Дякуємо усім, хто приніс віск, парафін, баночки!!! Збір продовжується! Віримо ЗСУ!
докладніше...

21/11/2022  |  До Дня Гідності та Свободи
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Започатковано його було 2014 року з нагоди подій двох революцій, що відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року, а також Революції Гідності 2013 року. Сьогодні в ліцеї класними керівниками проведено виховні години, тематичні бесіди: «Що означає бути гідним?», «Ми – нація, що пам’ятає!», «День Гідності та Свободи». Під час тематичного заходу учні 8-Б класу переглянули відео та написали собі в майбутнє "Лист Гідності!". Ці заходи – нагадування всім нам про те, якою ціною здобуто свободу й новий шанс для країни стати справжньою європейською державою.
докладніше...

16/11/2022  |  Оберіг захиснику
Що може бути кращим за оберіг, зроблений своїми руками для захисників України? Адже, оберіг - це найкраща мотивація та підтримка для наших захисників. Нещодавно учні нашого ліцею виготовляли на уроках обереги - ангелики. Усі обереги виготовлені учнями, були передані пораненим нашим захисникам у шпиталь. Разом до перемоги! Україна понад усе!
докладніше...

16/11/2022  |  Запобігання проявам насильства
14-15 листопада 2022 року для учнів 11-х класів в рамках проєкту «Розвиток систем попередження та реагування на насильство в закладах освіти і підвищення стійкості підлітків» було проведено урок-тренінг. Учні детально познайомилися з видами насильства і булінгу та прийшли до висновку, що насильство - один із ключових моментів, які ставлять людину в залежне становище, наносять величезну моральну шкоду суспільству і є перепоною на шляху подолання нерівності і дотримання людських прав. Без подолання цього явища неможливо створити умови для самореалізації людини, реалізації принципів рівних прав, свобод і можливостей кожного громадянина.
докладніше...

06/11/2022  |  Безпечна школа
На минулому тижні адміністрація ліцею долучилася до освітньо-методичного онлайн-тренінгу "Запобігання та протидія проявам насильства: діяльність закладів освіти", який проводять ЮНІСЕФ та ГО «Ла Страда Україна» в рамках проєкту «Розвиток систем попередження та реагування на насильство в закладах освіти і підвищення стійкості підлітків». А вже в четвер в якості тренерів заступник директора з виховної роботи Амар Аль-Анні та практичний психолог Альона Бережна провели тренінг для класних керівників. Під час роботи в групах та колективного обговорення вчителі підвищили обізнаність щодо проявів, причин та наслідків жорсткого поводження, домашнього насильства та булінгу. Також учасники тренінгу вдосконалили навички розпізнавання дітей які постраждали від насилля та навчилися правильно реагувати та діяти в таких ситуаціях.
докладніше...

31/10/2022  |  Окопні свічки
Маючи лишень стрічку картону, металеву бляшанку та віск можна зробити річ, що дасть тепло на 5 годин нашим захисникам. Так, мова йде про окопні свічки. Учні нашого ліцею разом з Відділенням Екології та аграрних наук КМАН пройшли майстер-клас з виготовлення окопних свічок для наших воїнів. Цей процес очолила майстер своєї справи – волонтер Тетяна Мазнюк, яка вже з травня виготовляє їх з усіма охочими. Пані Тетяна розповіла учням 11 класу всі тонкощі етапів виготовлення свічок та разом ми створили близько 150 штук.
докладніше...

31/10/2022  |  Холоднішає... Утеплюємось!
28 жовтня 2022 року Відділення Екології та аграрних наук Київської МАН в рамках проєкту «ЕКОкрок» на базі нашого ліцею провело низку заходів під назвою «Утеплюємось!». Незабаром наступить холод. І кожному з нас треба вже починати думати: "Як можна утеплитися взимку?" Вихованці секції «Ботаніка. Зоологія, ветеринарія та зоотехнія» відділення Екології та аграрних наук КМАН Давід Мельник, учень 10 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» та Анастасія Костенко, учениця 9 класу нашого ліцею, у формі сценки-вистави дали корисні поради учням як утеплитися взимку.
докладніше...

Всі новини

    Привітання

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!


Управління освіти >>>    

    Пошук по сайту
   
   

Facebook
Telegram
Сайти НЗ району

Facebook сторінки закладів освіти

Сучасні заклади освіти

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2022 рік

© 2022. Інформаційна підтримка IT-SOURCE