У другу неділю травня, коли природа розквітає ніжними барвами, ми традиційно вшановуємо найдорожчих людей — наших матусь. Цьогоріч у нашому садочку панувала особлива атмосфера тепла та щирості. Наші вихованці готувалися до цього дня з великим трепетом: Малята співали зворушливих пісень, декламували вірші та дивували гостей запальними таночками. Кожна дитина виготовила особливу листівку та сувенір, вкладаючи в них усю свою любов. Сльози радості на очах матусь та міцні дитячі обійми стали найкращою нагородою для вихователів. Мама — це берегиня роду, перша вчителька та найнадійніший друг. Дякуємо нашим матусям за терпіння, ласку та підтримку! |