












|
|
Заклад дошкільної освіти №157
|
| 16/05/2026 | Флешмоб «Моє Дерево Перемоги» в Закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 157 міста Києва |
В Закладі дошкільної освіти (ясла-садок) Nº 157 міста Києва вихованці долучилися до доброї справи — висаджування дерев. За участь у флешмобі «Моє Дерево Перемоги» від Всеукраїнської екологічної ліги вихователі та вихованці отримали сертифікати. Маленькими рученятами вони копали ямки, обережно садили саджанці та поливали їх водичкою. Діти вчилися любити природу, дбати про довкілля та розуміти, як важливо зберігати нашу планету чистою і зеленою. Це заняття не лише подарувало малюкам нові знання, а й виховало відповідальність, турботливість і бажання робити добрі справи. Кожне посаджене деревце стало символом надії, життя та любові до Землі. |
|
|
|
Привітання
|
|
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! |
Управління освіти >>>
|
Пошук по сайту
|
|
|










|