У нашому закладі освіти пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було формування у здобувачів освіти навичок безпечної поведінки на дорозі, виховання відповідальності та уважності серед учасників дорожнього руху. Протягом тижня учні 2-А та 4-А класів брали участь у тематичних бесідах, вікторинах, конкурсах малюнків та інтерактивних іграх. Діти повторили основні правила дорожнього руху, значення дорожніх знаків, правила переходу вулиці та безпечної поведінки поблизу дороги. Проведені заходи допомогли дітям усвідомити важливість дотримання правил дорожнього руху та необхідність бути уважними й обережними на дорозі. Адже безпека дітей - це спільна відповідальність дорослих і самих учасників дорожнього руху! |