Головна Керівництво Структура РУО Фотогалерея Архів

    ЗАКЛАДИ ОСВІТИ
  
    СТРУКТУРА РУО
  

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ
Положення про управління освіти
ПРИЙОМ ДО 1-х КЛАСІВ
НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
COVID-19
ОСВІТЯНСЬКИЙ ДОВІДНИК
Очищення влади
Досвід роботи
Державна підсумкова атестація
Методичні рекомендації
УЧИТЕЛЬ РОКУ
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК
ОЛІМПІАДИ
Атестація, сертифікація педагогічних працівників
ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ
Запобігання і протидія корупції
ОСВІТА ГОЛОСІЄВО В ЗМІ
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Електронна адреса для підтвердження батьками пільг в СЕЗ ЗДО
Система електронного запису СЕЗ ЗДО
Шкільна бібліотека
Бюджет освіти. Відкритість і прозорість
Державні закупівлі
ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ
Вакансії
Інклюзивно-ресурсний центр

    Новини
    Новини закладів освіти
    Заклади освіти в Інтернет
    Оголошення
    Фотогалерея

    Банери
   Авторизація Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   
     Контакти:
Поштова адреса:
м.Київ,
пр-т. Голосіївський, 118-Б
Тел.: +38(044) 257-12-57
golosiivruo_golos@kmda.gov.ua

Децентралізація

Центр освітніх інновацій та моніторингу

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

Протодія булінгу

Навчальні заклади району - на карті міста

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністерство освіти і науки України

Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти


1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | >>Всього: 2740

01/07/2022  |  Освітній марафон "Організація освітнього процесу в 5-х класах Нової української школи"
ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ! Запрошуємо взяти участь в чотириденному освітньому марафоні практикумі «Організація освітнього процесу в 5-х класах Нової української школи» з 04.07.2022 по 07.07.2022 Організаторами заходу є Національна академія педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Києва. Конкретна інформація і програма освітнього марафону, посилання на реєстрацію додаються в "докладніше".

докладніше...

30/06/2022  |  Бібліотека - інформаційно-ресурсний центр
29червня 2022 року на платформі Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Києва відбувся вебінар: «Бібліотека – інформаційно-ресурсний центр. Створюємо комфортне освітнє середовище» для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти міста Києва. До участі у вебінарі також долучилися й представники інших регіонів України. Спікером цього вебінару був - Заступник начальника - начальник відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у місті Києві Олександр Пошелюжний.

докладніше...

29/06/2022  |  Небезпека ракетних обстрілів залишається: не ігноруйте сигнали повітряної тривоги та дотримуйтеся правил комендантської години – Микола Поворозник
У столиці залишається небезпека ракетних обстрілів. Міська влада закликає мешканців не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та не порушувати правила комендантської години. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. Він нагадав, що у столиці комендантська година наразі триває з 23:00 до 5:00. Під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом без перепустки або пішки. Виходити можна, тільки щоб дійти до найближчого укриття. Також у комендантську годину необхідно дотримуватися режиму світломаскування.

докладніше...

28/06/2022  |  28 червня – День Конституції України !
28 червня 1996 року Верховною Радою України від імені Українського народу прийнято Конституцію України. Ухвалення Основного Закону Держави закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Вітаємо український народ з Днем Конституції України! Пишаймося своєю країною, захищаймо її від ворогів, пам’ятаймо про свої права, поважаймо закон. Хай полум’я гордості за нашу державу яскраво сяє в серці кожного!

докладніше...

27/06/2022  |  УВАГА! Всеукраїнський розклад «БУДЬ АКТИВНИМ ЗАРАДИ МИРУ»
Шановні колеги! Пропонуємо розклад фізкультурно - спортивних занять в рамках проєкту "Будь активним заради миру" на період з 27 червня по 01 липня. Розклад розміщено на сайті Міністерства освіти і науки України за посиланням, що додається в "докладніше"

докладніше...

24/06/2022  |  УРЯД УХВАЛИВ РІШЕННЯ ЩОДО ПОЧАТКУ 2022/2023 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У ЗЗСО
Сьогодні, 24 червня 2022 року, під час засідання Уряду було ухвалено постанову КМУ «Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні». Традиційно навчання в закладах загальної середньої освіти розпочнеться в День знань – 1 вересня. Освітній процес у школах триватиме до 30 червня 2023 року. Постанова набирає чинності та застосовується виключно під час правового режиму воєнного стану одночасно з набранням чинності законодавчих змін до Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо врегулювання окремих питань освітньої діяльності в умовах воєнного стану.

докладніше...

23/06/2022  |  УВАГА! Нові вимоги в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами!
Шановні колеги! Надаємо для практичного використання в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами лист МОН України від 15.06.2022 №1/6455-22 "Щодо забезпечення освіти осіб з особливими освітніми потребами"", що додається в прикріпленому документі в "докладніше"

докладніше...

22/06/2022  |  Планова нарада керівників закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти
Сьогодні 22 червня в управлінні освіти пройшла планова нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Голосіївського району, яку провела начальник управління освіти Галина ПОЛТОРАК. під час наради були обговорені нагальні й актуальні питання щодо функціонування освітянської галузі. Зокрема, йшлося про таке (додається в "докладніше")

докладніше...

21/06/2022  |  Увага! Триває реалізація Всеукраїнського проєкту "Будь активним заради Миру"!
Публікуємо розклад онлайн - занять спортивних секцій Всеукраїнського розкладу на період з 20 по 24 червня в рамках Всеукраїнського проєкту " Будь активним заради Миру". Посилання на щоденний розклад додається в "докладніше".

докладніше...

20/06/2022  |  ВИПУСК - 2022!
На минулому тижні в закладах загальної середньої освіти Голосієва пройшли випускні вечори, присвячені врученню свідоцтв про базову та повну загальну середню освіту. Їх отримали 2319 учнів 9-х класів і 1388 учнів 11-х класів. Серед них свідоцтва з відзнакою були вручені 237 випускникам 9-х класів. Золотою медаллю нагороджено 92, срібною медаллю - 28 випускників 11-х класів. Похвальними грамотами нагороджені 376 випускників 11-х класів, похвальними листами - 1598 учнів. Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж та відеоматеріали з цих урочистих хвилюючих подій.

докладніше...
    Привітання

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!


Управління освіти >>>    

    Пошук по сайту
   
   

Facebook
Telegram
Сайти НЗ району

Facebook сторінки закладів освіти

Сучасні заклади освіти

Київський фестиваль стартапів

Нова українська школа

Освітній портал. Педагогічна преса.

Громадська організація «Ла Страда-Україна

Календар пам'ятних дат на 2022 рік

© 2022. Інформаційна підтримка IT-SOURCE